close

Základné druhy pyžám

 (115)  

Tiež patríte medzi tých, ktorí sa v pyžame cítia veľmi príjemne a útulne? Hoci nájdeme aj ľudí, ktorí namiesto pyžama nosia legíny, tričko či kraťasy, nosenie pyžama v pravom slova zmysle prináša úplne iný pocit pohodlia. Ak si teda chcete kúpiť nové, aké možnosti pre vás existujú? Inšpirujte sa v tomto článku, v ktorom si povieme o možných strihoch pyžama pre vás.

Poznáme niekoľko druhov dámskeho pyžama:

Dámske saténové pyžamo – ak je vo vašom šatníku obľúbený štýl sexy, potom bude pre vás pravé pyžamo práve tohto strihu. Väčšinou sa skladá tielka na úzkych špagetových ramienkach a krátkych nohavíc. Takéto pyžamo je vhodné, ak chcete byť očarujúcou pre svoju polovičku aj v noci alebo vtedy, ak jednoducho preferujete vzdušnejšie a chladnejšie látky.

Pyžamo s krátkymi nohavicami a rukávom – ak sa lepšie cítite v kratšom pyžame, ale o niečo pohodlnejšom strihu, potom je pre vás ideálny strih pyžama, ktorý má krátke nohavice a krátky rukáv na pyžamovom tričku. Takýto druh sa vám bude výborne nosiť ja jar, ale aj na jeseň.

1.      Pyžamo s dlhým rukávom – počas zimných mesiacov nepochybne budete milovať pyžamo, ktoré má dlhý rukáv na nohaviciach aj na tričku. Takýto strih vám prispeje k pocitu pohodlia a bude vám v ňom nesmierne dobre. Ak máte pyžamo s dlhým rukávom, nie je potrebné v miestnosti nadmerne kúriť a pritom vám stále bude teplo.

Okrem pyžama určite doma nezabúdajte ani na príjemné papuče či župan.

 (115)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla