close

VITAJ JESEŇ - aký outfit si zvoliť na jeseň.

 (106)  

Dámske oblečenie na prechodné obdobie

Keďže chladné dni sa čím ďalej, tým viac blížia a nám neostáva nič iné, len tie krásne, letné veci odložiť zo skríň a povyťahovať teplejšie dámske svetre, dámske bundy do chladného a daždivého počasia. V tomto jesennom období ktoré sa pomaličky ale isto blíži, by ste nemali milé dámy zabúdať na teplejšie kabáty,v ktorých určíte vyniknete. Jesenné farby sú charakteristické typickou farebnosťou jesennej prírody. Teplejšie farby alebo gaštanové s teplým podtónom v tomto období je určíte šik. 

Dámske bundy, koženky a kabáty sú stále v kurze

Jesenná móda opäť útočí a my prichádzame s kolekciou krásnych štýlových dámskych jesenných búnd, v ktorých budete okúzľujúca a cítiť sa úžasné. Jesenné obdobie je chladné a v tomto nepretržitom chladnom počasí, treba byť čo najlepšie a dostatočné oblečený. Dámsky kabát je určíte tou správnou voľbou a je dobrým spoločníkom pre chladné a jesenné počasie. Tieto dámske kabáty či už hnedý alebo sexi čierny dámsky kabát sa dajú kombinovať s rôznymi kúskami džínsami vysokými lodičkami, ktorými nič nepokazíte. Nebojte sa milé dámy kombinovať a experimentovať. Ste dáma a takto to má aj byť. Aby ste boli exkluzívna a štýlová. Vo vašom šatníku musí dominovať čierna farba. Čierna farba predstavuje eleganciu a luxus, pôsobí skôr negatívne ako aj sivá farba, ale je farbou, ktorá pristane každej z nás.

Dámske kožené bundy

Dámsky sveter je vhodnou kombináciou, vhodná je aj dámska koženka a štýlové džínsy. Tento outfit je šik a vhodný na bežné nosenie či už do práce alebo na večer s priateľmi. Ak milujete semiš, tak určíte je elegantným prvkom aj semišová dámska bunda v sladko ružovej farbe, ktorý je taktiež elegantný. Ružová farba sa považuje za farbu pokoja a šťastia a skvelej pohody. Známe celebrity milujú ružovú farbu a je to farba, ktorá je opäť IN! V ružovej farbe dominuje spontánnosť a hravosť, nielen čo sa týka oblečenia. Herečka Elizabeth Hurley ružovú nosí rada či už v púdrovej, pastelovej alebo cukríkovej. Nie predsa každá obľubujeme túto farbu a nie každej z nás pristane, no táto farba nie je určená len pre mladé dievčaťa ale aj pre dámy. 

Čierna bunda je stále IN

Úplne čierny vzhľad je ideálnou voľbou pre tie ženy, ktoré chcú vyzerať sofistikovane a temne. Od kancelárie až po špeciálnu udalosť. Vidíme krátku čiernu koženú dámsku bundu. Myslím že každá z nás má v šatníku aspoň jednu sexi čiernu dámsku koženú bundu. Čierna je vždy dobrá voľba. Pre dámy moletky absolútnou klasikou, čierna z vás urobí očarujúcu ženu. Áno, ako vraví väčšina dám čierna zoštíhľuje ale nič sa nemá preháňať. Ak sa vrátime k čiernej dámskej koženej bunde, ktorá je jedna z nesmrteľných kúskov, ktoré z módy nevyjdú asi nikdy, a ktorá navždy zostavá tým kúskom, ktorý istotne nesmie chýbať vo vašom šatníku. Je až priam neuveriteľné, aká je Black color zvodná a sexi, zároveň pôsobí drsne. Kombinovať ju môžete aj štýlovými boyfriend džínsami, tričkom, podpätkami alebo obyčajnými teniskami. Netreba zabúdať na kreativitu a kúsky kombinovať. Legíny ktoré zbožňujete a sú pohodlne, taktiež sa skvele hodia aj v kombinácii s akoukoľvek koženou bundou.

Klasika.... Ku tomuto outfitu nemám čo viac dodať. Je to úžasný look, ktorý určite poznáš. Boyfriend rifle, sivé alebo či už biele tričko, tenisky, kožená bunda. Čo viac ???

 (106)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla