close

V Amando štýle počas zimy? To istotne nepokazíš!

 (137)  

Akým štýlovým outfitom ohúriť v zime?

Krutá a mrznúca zima je opäť tu. Milé dámy, asi istotne nemáte radi tie treskúce zimy a nízke teploty, kedy aj vy musíte chodiť poriadne naobliekané. Dlhé dámske svetre, šály, čiapky a dámske kabáty, aby vám bolo teplo a cítili ste sa príjemne počas tohto obdobia. Zima zima studená čaká nás krásna a biela zima, tak čo sa pripraviť na ňu a obliecť niečo teplé čo nás zahreje a budete v tom vyzerať sviežo a šik.

Zimná móda je čoskoro za dverami aj keď ešte stále máme krásne, jesenné počasie, lístie opadáva zo stromov,  fúka nám svieži vánok ale predsa nás ranné chladné dni a skoré večerné noci čakajú a takto sa treba aj čím skôr na ne pripraviť. V amando štýle budete šik, a či už počas jesenného alebo zimného obdobia vás nahodíme do krásneho outfitu. 

Najlepší outfit na zimu je predsa taký, v ktorom sa vy cítite čo najlepšie a najpohodlnejšie, ale v prvom rade vám má byť teplo a naše dámske zimné bundy sú príjemným spoločníkom pre vás na hoc akých dlhých cestách. 

Večerná studená noc a čo na seba?

Či sa chystáte na párty alebo niekam do klubu s priateľmi, určíte uvažujete aj nad skvelým a okúzľujúcim outfitom, no prv sa zamýšľate aj nad takouto otázkou. Čo tak dámske šaty na párty alebo dámska sukňa? Lenže vonku sú mínusové teploty a vy nechcete zamrznúť a potom dlhé týždne trčať pod perinou s horúčkami, tak sa nebojte milé dámy na párty vás pripravíme a niečo vám aj poradíme..

Winter party outfits

A ďalšia night párty, lenže pre zmenu začala zima. Chladné obdobie večerné noci plné bielych vločiek a vy uvažujete čo tak obliecť na párty alebo do štýlového klubu, aby ste ohúrili.

Čo obliecť na párty v zime ?

Prv si položíte otázku čo si mám obliecť? No predsa v zime na večernú párty hmmm, ale nič sa nebojte dámy, ak obľubujete dámske legíny, tak ich skúste kombinovať so štýlovým tričkom alebo svetríkom, ktorým istotne nič nepokazíte.  Samozrejme, môžete ísť úplne čierne, pasterizované alebo zvoliť pestré farby, ktoré určíte milujete.

Áno, všetky čierne vzhľady sú ideálne na vytvorenie skutočného a bezpochyby úžasného outfitu na uliciach. Je to trend, ktorý nikdy nezmizne. Všetko, čo potrebujete, je nosiť niečo pohodlné a lichotivé. Ak si myslíte, že vaše oblečenie vyzerá príliš deprimujúce, najlepší spôsob je pridať nejaké šperky. Šperky sú ozdobou na každej žene a ak chcete zaujať na večernej párty šperkom nič nepokazíte.

Môžete zvoliť kožu, kožušinu a dámske kožušinové bundy, ktoré pôsobia sexi. Všetko čo potrebujete je udržať rovnováhu, alebo nosiť všetko v správnej výške a na správnom mieste.

Najdôležitejšie  je ostať sama sebou a cítiť sa čo najpohodlnejšie v outfite, ktorý si vy sama zvolíte a budete sa cítiť priam božský a okúzľujúco.

Farby zimy 

Určíte ste si položili otázku, aké sú trendové farby zimy a aká sa hodí do takéhoto chladného počasia. Farby zimy sa budú usmievať na vás z každej strany a dopriať si môžete farbu, ktorá je pre vás obľúbená a neodolateľná. Farby sú príjemným spoločníkom na cestách a hneď vám spríjemnia deň. Či už hnedá, bordová alebo odtieň ružovej, ktorý je sladký a nežný pre hoc akú dámu. 

Nakoniec vám prinášame zopár rad a spôsobov, ako kombinovať prvky outfitu zimnej módy a aký správny look fashion vyčarovať, aby ste s úsmevom vyrazili do ulíc.

 (137)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla