close

Uviažte si šál netradicne

 (35)  

Šál je nepochybne jedným z najobľúbenejších zimných doplnkov mnohých z nás. Prečo je to tak? V prvom rade nás zahreje, nech je vonku akákoľvek zima. Šál sa stal akousi povinnou výbavou počas dlhých zimných mesiacov, ktorý má okrem svojej funčnej stránky aj stránku estetickú. Rôzne typy šálov sa bez problémov hodia ku športovej bunde, ale aj elegantnému kabátu. My vám v tomto článku poradíme, akými rôznymi spôsobmi si môžete uviazať váš šál.

Štýl viazania šálu tunel

Tento štýl viazania šálov je u žien jeden z najpopulárnejších. Skvele sa vám hodí nielen na zimu, ale aj na jeseň. Šál si jednoducho zviažete na oboch koncoch a prekrížením ho nasadíte na krk. Pokiaľ chcete vytvoriť ešte zaujímavejší štýl, šál mierne zatočte.

Viazanie šálu štýlom snehuliak

Tento štýl určite poznáte, pretože je typický tým, že v prednej časti vyčnieva iba jedna časť šálu. Vytvoríte si ho tak, že si šál dáte na krk tak, aby jedna časť bola výrazne kratšia ako tá druhá. Tú dlhšiu časť obtočíme dvakrát okolo krku. No a ostávajúcu časť potom schováme pod omotanú časť nášho šálu.

Celebritný uzol

Poznáte viazanie šálu na štýl celebritný uzol? Toto viazanie šálu na zimu sa skôr hodí k tenkým šálom a v každom prípade, vyzerá veľmi bohémsky. Ako ho dosiahnuť? Šál si najprv prehoďte cez vaše ramená tak, aby bol jeden koniec dlhší ako ten druhý. Dlhší koniec obtočte dva až trikrát okolo krku. Potom ho prevlečte cez vstvy, ktoré ste vytvorili. Zvyšok nechajte len voľte visieť.

Cez zimu určite nezabudnite aj na ďalšie užitočné zimné doplnky. Stačí si len vybrať štýl, ktorý sa vám bude najviac hodiť. 

 (35)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla