close

Trendy zimnej sezóny roku 2019

 (80)  

Zimná sezóna roku 2019 opäť diktuje rôznorodosť. Môžete sa hrať s farbami, strihmi aj štýlom. V podstate je dovolené všetko, čo sa vám páči. Základ vášho oblečenia by mali tvoriť teplé a hrejivé doplnky, ktoré dotvoria príjemnú bodku celému vášmu oblečeniu.

O niečo väčší ako veľký

Oversized je trend, ktorý je aktuálny už niekoľko sezón, a to v zime či na jar. A nie je tomu inak ani počas tejto sezóny. Oversized svetre sú naozaj ideálne. Dokážu skryť male nedostatky na postave, ale na druhej strane aj zvýrazniť prednosti, ak ich, napríklad, doplníte pekným opaskom. Ideálne bude, ak si oversized sveter oblečenie ku legínam alebo úzkym džínsom. Ideálne nenoste tento druh svetra ku širokým nohaviciam, pretože takáto kombinácia by vás zbytočne rozširovala. Veľmi obľúbené sú aj kardigány. Ten môžete nosiť aj so sukňou a hrubými pančuchami. Ďalšie tipy na oversized štýl si prečítajte aj v tomto článku.

Vrstvenie

A opäť sme pri obľúbenom vrstvení. Košele, tričká, svetre, blúzky… toto všetko môžete vrstviť. Výhodou vrstvenia je to, že môžete používať svoje oblečenie aj mimo zimnej sezóny, samozrejme, v kombinácii s teplejšími kúskami. Môžete tak denne vytvárať úplne nový vzhľad a štýl. Nebojte sa kombinovať aj šaty so svetrom, prípadne pridajte košeľu. Fantázie sa medze nekladú.

Farebná zima

Väčšinou to býva tak, že sezóne dominuje farba, ktorá je v danom období aktuálna. A tak je túto zimu trendy práve tmavomodrá, ale aj bordová či tmavozelená. Už v minulej sezóne boli aktuálne aj metalické vzory a vedzte, že tie sú aktuálne aj v tejto sezóne. 

Nakoniec, trendy tu budú vždy a je na vás si vybrať, ktoré z nich sa vám budú najviac páčiť.

 (80)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla