close

Tipy na jarný outfit!

 (153)  

S príchodom jari a prvých jarných lúčov môžeme konečne odhodiť zimné bundy, kabáty a odhaliť svoju pokožku. Preto by sme mali svoj šatník vystrojiť farbami. Je čas skryť oblečenie v temných farbách ako v čiernej, sivej alebo hnedej a vytiahnuť pestré žlté, ružové či červené oblečenie. Nemusia to byť žiarivé farby, pretože IN budete aj v jemných pastelových odtieňoch. 

Farby tejto sezóny

Pre túto sezónu určili FASHION odborníci šesť farieb, v ktorých budete IN. Sú nimi krvavá červená, jemne mandarinková, zaujímavá baklažánová t.j. najviac podobná tmavo fialovej, mesiačiková žltá, popolavá modrá a nenápadne sivá. 

Taktiež svoj šatník môžete oživiť nie len farbami, ale aj rôznymi vzormi a detailami na oblečení. To už záleží len na vás či sa tým necháte inšpirovať.

 

Kvetinové vzory

Potlač s kvetmi je stále v kurze. Je jedno na akej časti oblečenia sa nachádzajú, hodia sa všade! Podľa módnych trendov sú ideálne orientálne kvety ružovej alebo žltej farby na bielom alebo čiernom pozadí. 

     

 

Voľný štýl

Ako ste si určite všimli už nejaký ten rok sa všade stretávame s voľnými strihmi. Áno, bude to tak aj naďalej. Pretože módnym odborníkom jedného dňa prišlo na myseľ, že modely obopínajúce každý centimeter tela nemusia byť jedinou vhodnou variantov.

Možno si myslíte, že voľnejšie strihy si môžu obliecť len ženy s nejakým tým kilečkom navyše. Nie! Nie je to však pravda. Voľné strihy skvelé sadnú aj žene s veľkosťou XS.

 

Výšivky, vzory a logá

Výšivky, vzory, logá, všade kam sa len pozrieme! Stretávame sa s nimi na akomkoľvek oblečení. Mikiny, blúzky, rifle, trička, ... jednoducho všade. Rôzne ornamenty, vzory a nadpisy dodajú vášmu outfitu akcent hravosti. Pokiaľ sú väčšie, nechajte ich vyniknúť a zvyšok oblečenia zvoľte čo najjednoduchší, v jemných tónoch.

 

Volány

Volány predstavujú nežný, ženský romantický vzhľad. Tento módny ženský trend a zároveň v niektorých prípadoch len detail, zohráva významnú úlohu. Môžeme ich vidieť na šatách, blúzkach, tričkách, topoch či sukniach. Jednoducho všade! 

Pozor na to, lebo volány pridávajú na objeme. Môžete si nimi pekne vytvarovať postavu, v prípade poprsia vám to môže len a len pomôcť. 

 

Roztrhané rifle

Rifle sú vždy a aj budú módnou klasikou. Práve teraz letí roztrhaný štýl, kde hlavne detaily predstavujú roztrhané časti látky. Pod roztrhanými riflami skvelé vyniknú sieťkované pančuchy alebo čipka, ktoré urobia všetko ešte viac špeciálne. Môžete ich nosiť k elegantnému alebo športovému outfitu. Skvelé sa hodia aj k vysokým podpätkom.

 Dúfame, že sme Vás týmto článkom aspoň v niečom inšpirovali. Ak áno tak neváhajte a pozrite si našu ponuku oblečenia, ktorú nájdete TU!  Veríme, že si niečo pre seba nájde :)

 (153)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla