--> Tie pravé plážové doplnky pre vás
close

Tie pravé plážové doplnky pre vás

 (337)  

Už sa tiež neviete dočkať, kedy konečne položíte svoju hlavu na vyhriaty uterák a budete si užívať lúče letného slnka? To ani my! Ak sa však chcete cítiť naozaj pohodlne a dobre, je skvelé mať so sebou tie pravé plážové doplnky. Tie sa vám hodia nielen k moru, ale využijete ich aj na kúpalisku či pri jazere. A leto sa môže začať!

1. Plážový uterák

Plážová výbava sa začína a končí plážovým uterákom. Ak máte dostatok miesta vo svojej taške, vždy si so sebou vezmite dva. Jeden na ležanie a druhý na utieranie. Nebudete tak musieť ležať na studenom uteráku, a najmä počas letného podvečera, keď je už vzduch o niečo chladnejší to nesmierne oceníte. 

Je správne, ak nepoužívate svoje bežné uteráky aj na pláži či na kúpalisku. Predsa len ich máte položené na rôznych miestach a napriek tomu, že ich operiete, nie je to to isté. Okrem toho, ak budete mať uterák s letným vzorom, garantujeme vašu lepšiu náladu! Trendy letné vzory je to, čo je moderné už niekoľko sezón, takže nebuďte výnimkou. Na utieranie plaviek a tela je najvhodnejšia rýchloschnúca plážová osuška. Jej veľkou výhodou je, že zaberie minimálne množstvo miesta, rýchlo sa vysuší a vyzerá skvele! 

Na sedenie či leňošenie vám odporúčame hit, ktorým sa stal okrúhly tvar osušky. Je nesmierne praktický, zmestí sa na ňu aj viac osôb a už si stačí iba vybrať, aký vzor vám bude vyhovovať. 

2. Nafukovačky

Myslíte si, že ste z nafukovačiek už vyrástli? Omyl, teraz môže mať nafukovačku naozaj každý! Je to skvelý doplnok na vodu, ktorý vám zaručí okamžitý relax. Štýlového plameniaka alebo koleso v tvare donuty milujú naozaj veľkí aj malí. A vy túto nafukovačku budete milovať tiež. Okrem toho, že je skvelá a pohodlná, môžete si s ňou vyčarovať aj krásne fotky. 

Tak na leto - nech sa vydarí!

 (337)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla