close

Sukne 3 – Jedna rifľová sukňa = päť rôznych outfitov

 (178)  

V dnešnom článku pokračujeme v sérii “Jedna sukňa – päť rôznych outfitov”. Dnes bude našou témou rifľová sukňa. Rifľové sukne sú mimoriadne obľúbené medzi mladšími i staršími dámami. Nie je to však nič nepochopiteľné, keďže rifľová sukňa vyzerá skvele na každej postave – ženy s pevnejšími bokmi zužuje; a štíhlym ženám zvýrazňuje štíhle krivky. Navyše, rifľová sukňa sa dá nosiť na akýkoľvek štýl – môžete ju nosiť do práce, na meetingy a oficiálne stretnutia; neuveriteľne chic je aj každodenný jednoduchý outfit: rifľová sukňa a jednoduché biele, či čierne tričko. Rifľová sukňa sa môže nosiť s bielymi blúzkami a košeľami bez vzorov, alebo, práve naopak, môžete si k nej dať vzorované tričká, blúzky, body, či crop-topy.

Poďme sa teraz pozrieť na päť skvelých sviežich outfitov, ktoré nielen že vyzerajú skvele, ale ani nevybielia vašu peňaženku.

 

Rifľová sukňa a jednoduché biele vrchy

Najlepšie sukne na amando.sk

Kombinácia, ktorou nikdy nič nepokazíte = to je spojenie chic rifľová sukňa + biely vršok. Či už zvolíte biely crop-top, či bielu košeľu, ktorú napoly zapravíte – napoly vypravíte zo sukne, alebo jednoduché biele tričko, ktoré doplníte štýlovými náhrdelníkmi, vždy budete vyzerať skvelo. Rifľová sukňa zabezpečí, že váš outfit nebude vyzerať nudne, biele tričko zase outfitu dodá ladnosť, jemnosť a eleganciu.  Ak sa vám to však zdá príliš „o ničom“, môžete tento outfit oživiť štýlovým kabátom, či koženou bundou. A to sú naše ďalšie dva trendy outfity:

 

Rifľová sukňa a kabátik

Foto: wheretoget
  

Rifľová sukňa a kabátik sa môže sprvoti zdať ako veľmi nevkusná kombinácia. Nenechajte sa však hneď odradiť a dajte tomu šancu. Rifľová sukňa s kabátom spolu vytvárajú trendy štýlový dojem. Môžete sa takto vybrať do školy, do práce, na nákupy, či na kávu s priateľkami. Rifľová sukňa sa proste hodí ku všetkému.

 

Rifľová sukňa a kožená bunda

Foto: Pinterest

  

Trochu rebelské, trochu odvážne, nesmierne sexi a štýlové. Také sú outfity zložené z rifľovej sukne a koženej, či koženkovej bundy. Rifľová sukňa je sama o sebe ideálnou pre všetky ženy rôznych vekových kategórií, je moderná a štýlová. No a keď sa k tomu pridruží kožená, či koženková bunda – to je strop všetkých predstáv o ideálnom outfite na nákupy, kávu s kamoškami, či piatkovú párty.

 

Rifľová sukňa a vzorovaná košeľa

Najlepšie sukne na amando.sk

Keďže rifľová sukňa sama o sebe nemá veľa výrazných, či farebných prvkov (s výnimkou teraz veľmi moderného trendu - vyšívaná rifľová sukňa), môžete sa pri volení vhodnej vrchnej časti naozaj vyšantiť. Inšpiráciou vám môže byť nasledujúci obrázok.

 

Rifľová sukňa a vzorovaný crop-top

No a ak sa nebojíte ukázať trochu viac, rifľová sukňa a crop-top je naozaj vynikajúca voľba. Takýto outfit je mimoriadne vhodný na horúce letné dni, festivaly, grilovačky, či prechádzky mestom.

 

Plus TIP navyše: rifľová sukňa na elegantný štýl

Že rifľová sukňa sa dá nosiť iba na športový štýl? Omyl! Ak siahnete po vhodnom type rifľovej sukne (napríklad rifľová sukňa dlhšieho strihu, alebo jemne elegantne vzorovaná sukňa) a takúto rifľovú sukňu doplníte elegantným topom, môžete aj vy vyzerať takto elegantne:

 

Foto: Pinterest

 

Je to iba o vašej fantázii. Oplatí sa jej niekedy popustiť medze. Ak vás rifľová sukňa a jej flexibilita očarili, pozrite sa do nášho e-shopu. Najlepšie rifľové sukne nájdete na amando.sk.

 (178)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla