close

Sukne 2 - Jedna plisovaná sukňa – päť rôznych outfitov

 (229)  

Dnešným článkom začíname sériu „Jedna sukňa – päť rôznych outfitov“. Cieľom tejto našej série je ukázať vám, ako sa dá z jednoduchých kúskov vyčarovať mnoho originálnych módnych outfitov. Stačí vám na to jedna sukňa a zopár takzvaných „basic“ kúskov. Basic kúsky sme ako doplnok k sukni zvolili preto, že istotne nechýbajú v skrini žiadnej nákupnej maniačky a naším cieľom je práve uľahčiť vám výber outfitov s vynaložením čo najmenšej námahy a k tomu aj za málo peňazí.

Hlavnou hrdinkou dnešného článku je červená plisovaná sukňa, ktorú si doladíme na päť rôznych spôsobov.

Plisovaná sukňa a košeľa = elegantný formálny outfit

Ak chcete dosiahnuť formálny vzhľad, plisovaná sukňa a košeľa sú rozhodne veľmi dobrou voľbou. V tejto oblasti máte viacero možností, čo sa týka výberu vhodnej košele. Plisovaná sukňa sa hodí k rôznym typom košieľ – ku košeliam s volánom,  s vysokým golierom, ku košeliam bez vzorov i ku vzorovaným košeliam. Keďže základom našich outfitov je červená plisovaná sukňa, vrchné diely sme volili v neutrálnejších farbách – čisto bielej, či v kombinácii s červenými bodkami.

Najlepšie sukne na amando.sk

Bonusový TIP: Ak túžite po kombinácii – plisovaná sukňa + košeľa, ale nechcete pôsobiť až tak formálne, skúste zvoliť košeľu v štýle crop-top s výraznými vzormi pripomínajúcimi retro štýl. Oživíte tak svoj look a budete naozaj neprehliadnuteľná!

Najlepšie sukne na amando.sk

Takýto outfit sa stane vašim obľúbeným pre dni strávené nákupmi, či pri nezáväzných stretnutiach s priateľmi, večeroch v kluboch, či na grilovačkách. Plisovaná sukňa je sama o sebe veľmi pohodlná a v kombinácii s tričkom je to super komfortné! A k tomu ešte biele tenisky – outfit ako stvorený na mieru pre vás!

Plisovaná sukňa a jednoduché tričko bez potlače s výrazným náhrdelníkom = bohémsky chic outfit

Leto je typické najmä pocitmi slobody, bezstarostnosťou a dovolenkovými dobrodružstvami. Plisovaná letná sukňa na bohémsky štýl je ako stvorená pre letné horúce dni. Oceníte ju pri prechádzkach po meste, kedy jej ľahkosť zmierni vplyv horúčav, ale aj pri dovolenkových večeriach v prímorských reštauráciách, kde budete vyzerať ako kráľovná mora – svieža a slobodná.

 

Plisovaná sukňa a mikina = mládežnícky trendy outfit na piatkové noci

Teraz si asi myslíte, že nám úplne preskočilo. Sukňa a mikina? Len smelo do toho! Ak sa chystáte na koncert, výlet, či jednoducho na piatkovú párty s priateľmi, zoberte si jednoducho svoju obľúbenú mikinu, čierne členkové topánky a namiesto riflí si dajte plisovanú sukňu. V tomto prípade je veľmi vhodná čierna plisovaná sukňa, ale aj v červenej budete vyzerať skvele!

  

Plisovaná sukňa a elegantný top – jemný ženský, ba priam dievčenský outfit

Pre naše jemné dámy tu máme veľmi vkusný a elegantný outfit – plisovaná sukňa s elegantným volánovým topom. Veľmi vhodný je top bez rukávov s patentom okolo krku, ktorý zjemní postavu a zvýrazni ženské krivky.

 (229)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla