close

Silvestrovský outfit!

 (10)  

Poslednú noc v roku môžete tráviť na množstvo spôsobov - na chate s priateľmi, doma v papučiach, s rodinou, ale aj na oslave či párty. A my si práve v tomto článku prezradíme niekoľko nápadov, ktoré vás určite inšpirujú v tom, aké oblečenie si na vašu párty roku obliecť a čo sa určite na silvestra nosí. Pretože dobrou správou je, že pri silvestrovskom outfite je dovolené úplne všetko!

Kamienky a trblietky

Trblietky, kamienky a vôbec všetko, čo sa trblieta je jednoznačne ako oblečenie na silvestra viac, než vítané. Vyberte si šaty s kamienkami, elegantný flitrový komplet alebo iné oblečenie s takýmito zaujímavými aplikáciami. Dodá oblečeniu ešte slávnostnejší efekt než čokoľvek iné. Budete vyzerať veľmi štýlovo a neprehliadnuteľne zároveň.

Metalický efekt

Iný typ materiálu, ktorý sa výborne hodí na túto príležitosť je látka s metalickým efektom. Dodá vám o niečo iný, zaujímavejší nádych. Silvestrovským oblečením, ktorým budú šaty s metalickým efektom, určite nič nepokazíte, ba práve naopak.

Čipka

Hľadáte niečo sofistikovanejšie? Čo tak zo seba spraviť femme fatale v čipkovanom outife. Môžete zvoliť čipkovanú blúzku alebo šaty, čipka vám v každom prípade dodá sexepíl a neodolateľný šarm. Môžete si obliecť, napríklad, šaty s čipkou a ak chcete byť o niečo decentnejšia, jednoducho si na ne prehoďte krátke sako. K takýmto šatám si jednoznačne radšej zvoľte elegantné lodičky, ktoré si môžete jednoducho prezuť na mieste oslavy. 

Overal

A v neposlednom rade jeden pri pre elegantné dámy, ktorým je overal. Overal je veľmi vďačný kúsok oblečenia v tom, že vám odpadne úloha myslieť na dva kúsky oblečenia, ktoré sú v tomto prípade prepojené do jedného. Overaly vyzerajú fantasticky na štíhlych dámach a vyniknú najmä v kombinácii s lodičkami. Overaly sa nosia na množstvo spôsobov - môžete si ich zvoliť s nohavicami úzkeho strihu alebo aj moderný široký  strih.

Tak teda na zdravie! Nech si váš posledný deň v roku užijete v silvestrovskom outfite, ktorý budete milovať!

 (10)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla