close

Prečo nosiť body?

 (182)  

Prečo majú ženy tak rady body?

V prvom rade preto, že je to vkusný a praktický kus oblečenia. Dá sa nosiť cez leto ako top alebo aj dlhé body cez zimu. Je je päť top dôvod, prečo aspoň jedno body určite vlastniť:

Nikdy sa vám nebude vyhŕňať

Prvá funkčná výhoda body spočíva v jeho strihu. Tým, že ho tvorí jeden kus nohavičkového strihu, nestane sa vám, že sa vám bude vyhŕňať. Preto je mimoriadne praktické k bedrovím rifliam či sukni.

Vynikajúco sedí

Ďalšou veľkou výhodou, ktorá súvisí so strihom body je, že pekne obopína vašu postavu. Vďaka tomu vám body vytvorí naozaj peknú siluetu. Ako nosiť dámske body? Dočítate sa tu.

Hodí sa k čomukoľvek

Body sa vám skvele bude nosiť k legínom, teplákom, nohaviciam, sukni aj rifliam. Je to naozaj nadčasový kúsok, ktorý sa hodí pri každej príležitosti a každom strihu zvyšku oblečenia.

V čipkovanom dámskom body na párty

Ak chcete vytvoriť sofistikovaný sexy štýl, snáď nič lepšie ako body ani nie je. To sa vám hodí aj k úplne obyčajným rifliam a pritom vytvorí neodolateľný štýl. Čipka na body je sexy a elegantná zároveň.

Pôsobí luxusne

Priznajme si na rovinu. Neforemné tričká alebo tričká, ktoré sú čo i len o niečo dlhšie, vytvárajú trochu neorganizovaný dojem. Oproti tomu vytvorí dámske body naozaj uhladený ženský štýl, ktorý je na nezaplatenie.

 (182)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla