close

Prechodné bundy – 4 prechodné bundy od nás pre vás, ktoré musíte mať

 (166)  

Pomaly, ale isto sa už pripravujeme na sychravé jesenné dni. Každý z nás to veľmi dobre pozná – ráno zima, že sa človeku ani nechce vstávať z postele, okolo poludnia teplo a večer opäť zima. V týchto podmienkach začína každodenný boj s naším šatníkom a za nič na svete sa nevieme rozhodnúť, čo si obliecť, aby sme ráno nezmrzli a cez obed sa nekúpali vo vlastnom pote. Naše prechodné bundy sú vyrábané presne tak, aby raz a navždy vyriešili tento problém. Prechodné bundy z amando.sk vás v ranných hodinách príjemne zahrejú a počas teplých poludní vám doprajú vzdušnosť, ľahkosť a voľnosť. Prechodné bundy z nášho e-shopu by vám teda rozhodne nemali chýbať v šatníku. Zo širokej ponuky našich prechodných búnd si vyberie istotne každá z vás. Ak by ste sa však nevedeli rozhodnúť prinášame vám prechodné bundy štyroch typov, ktoré by vám určite nemali chýbať.

Predĺžená prešívaná prechodná bunda

Prechodná bunda predĺženého strihu je veľmi praktická a zároveň elegantná. Predĺžená prechodná bunda zabezpečí, že budú vaše citlivé partie (oblasť krížov, obličiek i ženských orgánov) v teple a ochráni vás tak od neželaného prechladnutia. Nemusíte sa teda báť si sadnúť na studenú lavicu, alebo sa zohýbať, kríže vám spod bundy určite vykúkať nebudú. Prešívaná prechodná bunda zaujme svojím dizajnom, jednoduchosťou a zároveň elegantnosťou. Má aj praktickú funkciu, a to zabezpečenie pocitu vzdušnosti a ľahkosti.

prechodné bundy na amando.sk

 

Predĺžená obojstranná prechodná bunda

Aj ďalšia prechodná bunda má predĺžený strih, avšak táto bunda už nie je prešívaná. Predĺžená obojstranná prechodná bunda s kapucňou je ako stvorená na chladné sychravé rána a večery. Takáto prechodná bunda vás ochráni pred dažďom i vetrom a stane sa vašou najlepšou spoločníčkou počas studených jesenných dní.

   

Krátka prechodná bunda

Na tie teplejšie jesenné dni vám istotne postačí aj takáto krátka prechodná bunda. Je štýlová, praktická, zahreje, ale neprehreje organizmus počas slnečných dní. Takáto prechodná bunda sa skvele hodí k nohaviciam s vysokým pásom.

   

Prechodná bunda s kapucňou

Žiaľ, jeseň sa nezaobíde bez poriadne studených, chladných a daždivých dní. A práve pre tieto dni by ste mali mať v šatníku vždy po ruke kvalitnú, teplú prechodnú bundu s kapucňou. No a taká prechodná bunda na vás čaká práve v našom e-shope AMANDO.

 

Nakupujte na amando.sk a privítajte jeseň s radosťou v štýlovej prechodnej bunde.  

 (166)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla