close

Plavky pre zrelšie dámy a staršie ženy

 (296)  

Plavky často bývajú problémovou oblasťou obliekania sa nielen u plnších žien, ale aj u žien s vyšším vekom. Plavky sú nezriedka pre tieto ženy zdrojom frustrácie a rezignácie. Mnoho žien radšej zavrhne letné radovánky, namiesto toho, aby si vybrali pohodlné plavky a užívali si letné chvíle s rodinou, či priateľmi. Ak aj vy patríte k ženám, pre ktoré už plavky kvôli veku nepredstavujú komfort a dobrý pocit, prečítajte si náš článok, v ktorom sa dočítate, ako si užívať dovolenkovú letnú zábavu v pohodlných plavkách. Plavky z nášho e-shopu AMANDO sú totiž určené všetkým vekovým kategóriám. Naše plavky vám zaručia pohodlie a dobrý pocit počas celej letnej sezóny.

Zvoľte si správny strih a štýl – tak, aby ste sa cítili „vo svojej koži“

Preto, aby ste si mohli v pokoji užívať príjemné letné chvíle, musíte sa cítiť v prvom rade pohodlne. Ak si vyberiete plavky podľa „trendov“ či rád blízkych priateliek, no nebudete sa v nich cítiť vo svojej koži, celý čas na dovolenke strávite premýšľaním nad tým, či sa na vás niekto pozerá a ako v týchto plavkách vyzeráte. Ak viete, aký typ plaviek vám pristane a v akom sa vždy cítite najlepšie, môžete hneď navštíviť náš e-shop a nakupovať kvalitné plavky podľa vašich predstáv. Ak však neviete, z akých možností máte na výber, prinášame vám prehľad troch najčastejšie volených druhov plaviek:

 

Bikiny

Bikiny pozná každý a netreba ich špeciálne predstavovať. Väčšina zrelších žien sa však pravdepodobne práve chytila za hlavu, alebo minimálne ponadvihla obočie: „Ja a bikiny?“ A prečo nie? Niekedy zavrhujeme veci skôr, ako ich skúsime. V súčasnosti je v našom e-shope mnoho druhov, strihov a farieb bikín, ktoré ulahodia aj menej „ideálnym“ postavám. Ak však bikiny naozaj nie sú vašou komfortnou zónou, môžete zvoliť dvojdielne plavky s predĺženým spodným dielom – takéto plavky zakryjú nedostatky v oblasti bokov, zadku a stehien.

 

Tankiny

Ani bikiny, ani plavky s predĺženou spodnou časťou? Asi ste očakávali, že jediné, čo pre vás teraz zostane, sú jednodielne plavky. Jednodielne plavky však ani zďaleka nie sú poslednou alternatívou. Veľmi populárnymi sa za posledné roky stali tankiny. Tankiny sú dvojdielne plavky s predĺženou hornou časťou, ktorá zasa zakryje oblasť bruška. Sú teda veľmi podobné jednodielnym plavkám, ale sú viac nápadité, fresh a trendy.

 Najlepšie plavky na amando.sk

 

Jednodielne plavky

Teraz už prichádzajú na rad aj jednodielne plavky. Ak sa v tomto druhu plaviek cítite najpohodlnejšie, nenechajte sa odradiť názormi, že jednodielne plavky sú nudné a fádne. Kúpte si jednodielne plavky sviežich letných farieb, či vzorov a určite svojím vzhľadom osviežite každú pláž i kúpalisko. Neuchyľujte sa však k tejto možnosti iba preto, že si myslíte, že v iné plavky sa vám nehodia. Vyššie sme vám ukázali, že i zrelšie dámy môžu nosiť bikiny, či tankiny a užívať si leto bez zábran a zlých pocitov.

Napokon, názor iných ľudí vám môže byť ukradnutý. Zážitky s vašou rodinou a priateľmi sú mnohonásobne dôležitejšie a cennejšie! Vyberte si plavky podľa vašich predstáv a smelo nakupujte na amando.sk.

 

+ TIP navyše: Na potlačenie nepríjemných pocitov pri prechádzaní z bazénu do bazénu, do reštaurácie, na toaletu, či z pláže do svojho ubytovania sú výborné plážové šaty, tuniky a sukne. Veľmi rýchlo si ich cez seba prehodíte, keď vyjdete z vody a rovnako rýchlo ich zo seba zhodíte, keď sa budete do vody vracať.

Najlepšie plavky na amando.sk

 (296)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla