Plavky 2019 – 5 dámskych plavkových trendov na leto 2019

Plavky 2019 – 5 dámskych plavkových trendov na leto 2019

   

 (18)    (0)    0

Prichádza obdobie dovolenkových dobrodružstiev, teplých dní, exotických dovoleniek, opaľovaní na pláži a takto by sme mohli pokračovať vo vymenúvaní ešte veľmi dlho. Jednoducho, konečne prichádza leto! Každá žena v tomto období pátra po aktuálnych trendoch, aby si vybrala pre seba tie správne plavky, v ktorých bude na pláži vyzerať ako bohyňa.

V minulých blogoch sme vám priniesli rady, aký typ plaviek si vybrať, podľa vášho typu postavy a aké plavky zvoliť, ak máte príliš malé alebo príliš veľké prsia. Dnes vám prinášame 5 trendov na leto 2019 – tie najžiadanejšie a najtrendovejšie plavky roku 2019. Ak teda chcete byť kráľovnou tohto leta, čítajte ďalej a nakupujte najtrendovejšie plavky na amando.sk!

Žlté plavky

Hitom tohtoročnej jari bola žltá farba. Tento trend si však udržiava popredné miesto aj v letných rebríčkoch. Plavky žltých farieb sú mimoriadne vhodnou alternatívou najmä preto, že dokonale ladí so všetkými tónmi pokožky. Žlté plavky lichotia opálenej i neopálenej pokožke. Budete v nich teda vyzerať rovnako úžasne na začiatku dovolenky, ako aj na jej konci. Na amando.sk nájdete neodolateľné žlté plavky za skvelé ceny. Neváhajte a vyberte si tie svoje.

najlepšie plavky na amando.sk

S vysokým pásom

Plavky s vysokým pásom boli trendom už aj minulé leto. Nič to však nemení na tom, že si takéto plavky môžete obliecť aj túto sezónu a pôsobiť chic a sexi. Plavky s vysokým pásom sú veľmi vhodné rovnako pre štíhle ženy, ako aj pre ženy s pár kilami navyše – takéto plavky schovajú bruško a krásne formujú postavu. Neodporúčame si však vziať tieto plavky na pláž vtedy, keď sa chcete výlučne iba opaľovať. V takom prípade by vám vysoký pás iba prekážal, spôsobil komplikácie a opálili by ste sa nerovnomerne. Ak by ste si potom v ďalší deň vzali plavky s nízkym pásom, vyzeralo by to neesteticky a nepríťažlivo. 

najlepšie plavky na amando.sk

Viacúčelové plavky

Veľmi žiadanými sú v zahraničí plavky, ktorých vrchný diel sa dá nosiť aj k sukni, alebo k nohaviciam s vyšším pásom. Tento trend pomaly prichádza aj ku nám. Takéto plavky majú dve hlavné výhody: sú mimoriadne praktické – šetria miesto, uľahčujú balenie a obliekanie sa na dovolenke je oveľa komfortnejšie; okrem toho sú aj veľmi estetické, pretože vrchný diel takýchto plaviek býva bohato zdobený.

Retro štýl

Retro oblečenie je už minimálne dve-tri sezóny veľmi populárne, čo sa prejavilo aj v preferencii plaviek. Ženy si čoraz viac a viac obliekajú plavky v retro štýle. Najčastejšie sú to bodkované, či pásikavé plavky, plavky s vysokým pásom a výrazne vykrojenými podprsenkami. Rovnako sú populárne aj plavky so zaväzovaním okolo krku. Plavky môžete doplniť retro klobúkom a dokonalý dovolenkový outfit je na svete.

najlepšie plavky na amando.sk

Vysoko vykrojené

Pre odvážnejšie ženy sú tu sexi vysoko vykrojené plavky. Takýto strih plaviek odhaľuje trochu viac pokožky, než plavky s klasickým výkrojom, preto nosenie takýchto plaviek môže byť pre niektoré ženy nekomfortné. Ak sa však nebojíte ukázať vaše prednosti, v takýchto plavkách budete kráľovnou pláže.

najlepšie na amando.sk

Stále však platí, že najdôležitejšie je, aby ste sa cítili príjemne a aby ste to boli naozaj VY. Vyberte si preto na amando.sk také plavky, ktoré sa páčia VÁM, bez ohľadu na aktuálne trendy.

 

 (18)    (0)    0

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla
Komentáre na Facebook