close

Plavky 2019 – 5 dámskych plavkových trendov na leto 2019

 (196)  

Prichádza obdobie dovolenkových dobrodružstiev, teplých dní, exotických dovoleniek, opaľovaní na pláži a takto by sme mohli pokračovať vo vymenúvaní ešte veľmi dlho. Jednoducho, konečne prichádza leto! Každá žena v tomto období pátra po aktuálnych trendoch, aby si vybrala pre seba tie správne plavky, v ktorých bude na pláži vyzerať ako bohyňa.

V minulých blogoch sme vám priniesli rady, aký typ plaviek si vybrať, podľa vášho typu postavy a aké plavky zvoliť, ak máte príliš malé alebo príliš veľké prsia. Dnes vám prinášame 5 trendov na leto 2019 – tie najžiadanejšie a najtrendovejšie plavky roku 2019. Ak teda chcete byť kráľovnou tohto leta, čítajte ďalej a nakupujte najtrendovejšie plavky na amando.sk!

Žlté plavky

Hitom tohtoročnej jari bola žltá farba. Tento trend si však udržiava popredné miesto aj v letných rebríčkoch. Plavky žltých farieb sú mimoriadne vhodnou alternatívou najmä preto, že dokonale ladí so všetkými tónmi pokožky. Žlté plavky lichotia opálenej i neopálenej pokožke. Budete v nich teda vyzerať rovnako úžasne na začiatku dovolenky, ako aj na jej konci. Na amando.sk nájdete neodolateľné žlté plavky za skvelé ceny. Neváhajte a vyberte si tie svoje.

S vysokým pásom

Plavky s vysokým pásom boli trendom už aj minulé leto. Nič to však nemení na tom, že si takéto plavky môžete obliecť aj túto sezónu a pôsobiť chic a sexi. Plavky s vysokým pásom sú veľmi vhodné rovnako pre štíhle ženy, ako aj pre ženy s pár kilami navyše – takéto plavky schovajú bruško a krásne formujú postavu. Neodporúčame si však vziať tieto plavky na pláž vtedy, keď sa chcete výlučne iba opaľovať. V takom prípade by vám vysoký pás iba prekážal, spôsobil komplikácie a opálili by ste sa nerovnomerne. Ak by ste si potom v ďalší deň vzali plavky s nízkym pásom, vyzeralo by to neesteticky a nepríťažlivo. 

Viacúčelové plavky

Veľmi žiadanými sú v zahraničí plavky, ktorých vrchný diel sa dá nosiť aj k sukni, alebo k nohaviciam s vyšším pásom. Tento trend pomaly prichádza aj ku nám. Takéto plavky majú dve hlavné výhody: sú mimoriadne praktické – šetria miesto, uľahčujú balenie a obliekanie sa na dovolenke je oveľa komfortnejšie; okrem toho sú aj veľmi estetické, pretože vrchný diel takýchto plaviek býva bohato zdobený.

Retro štýl

Retro oblečenie je už minimálne dve-tri sezóny veľmi populárne, čo sa prejavilo aj v preferencii plaviek. Ženy si čoraz viac a viac obliekajú plavky v retro štýle. Najčastejšie sú to bodkované, či pásikavé plavky, plavky s vysokým pásom a výrazne vykrojenými podprsenkami. Rovnako sú populárne aj plavky so zaväzovaním okolo krku. Plavky môžete doplniť retro klobúkom a dokonalý dovolenkový outfit je na svete.

Vysoko vykrojené

Pre odvážnejšie ženy sú tu sexi vysoko vykrojené plavky. Takýto strih plaviek odhaľuje trochu viac pokožky, než plavky s klasickým výkrojom, preto nosenie takýchto plaviek môže byť pre niektoré ženy nekomfortné. Ak sa však nebojíte ukázať vaše prednosti, v takýchto plavkách budete kráľovnou pláže.

Stále však platí, že najdôležitejšie je, aby ste sa cítili príjemne a aby ste to boli naozaj VY. Vyberte si preto na amando.sk také plavky, ktoré sa páčia VÁM, bez ohľadu na aktuálne trendy.

 (196)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla