Pár spôsobov ako kombinovať koženú bundu

Pár spôsobov ako kombinovať koženú bundu

 (360)    (1)    0

Kožená bunda patrí medzi jeden z nesmrteľných kúskov, ktoré z módy nevyjdú asi nikdy. Síce ich tvary a podoby sa menia, no kožená bunda zostáva navždy koženou bundou, tým legendárnym kúskom, ktorý nemôže chýbať v šatníku žiadnej z nás.

Ešte pred tým, než Vám ukážeme pár spôsobov ako koženú bundu kombinovať, chcela by som Vám povedať, že najviac sa oplatí zainvestovať do poriadnej čiernej koženej bundy, ktorá bude kvalitná, dlho vydrží a bude sa najjednoduchšie kombinovať, pretože čierna sa hodí ku všetkému!

Kožená bunda s blúzkou

Kožená bunda, ktorá sama o sebe pôsobí drsne a motorkársky, najlepšie vynikne s obyčajnou blúzkou alebo obyčajným tričkom, najlepšie s takým, ktorý má V – výstrih.

Koženka : https://amando.sk/kozenky/6882-17309-klasicka-cierna-kozena-bunda-5320.html#/171-velkost-s_36

Šaty a kožená bunda

Nebojte sa kombinácie elegantných šiat a koženej bundy! Všetky štýly sa nejako dopĺňajú a výnimkou nie je ani elegancia spolu s koženou motorkárskou bundou. Vďaka tejto kombinácií vznikne kontrast, ktorý je veľmi zaujímavý a pútavý!

Koženka : https://www.amando.sk/bundy/9726-28413-kozena-bunda-5326-cierna.html#/1-velkost-s

Kožená bunda + midi sukňa

Veľmi pekný outfit dosiahnete tiež spojením sukni s midi dĺžkou a koženej bundy. Midi sukňa zvýrazní Vaše krivky a dievčenskú časť outfitu, no kožená bunda outfit pekne vyváži.

Koženka : https://www.amando.sk/bundy/9793-28723-kozena-bunda-5326big-cierna.html#/168-velkost-3xl

Viac z našej ponuky nájdete na stránke www.amando.sk

 (360)    (1)    0

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla
Komentáre na Facebook