close

Päťkrát letný outfit podľa celebrity

 (172)  

Hoci sa leto už preklopilo do jeho druhej polovice, teploty sú stále vysoké a nápady na outfity pomaly, ale isto dochádzajú. Rozhodli sme sa preto, že sa inšpirujeme letnými outfitmi známych celebrít a podelíme sa s vami o TOP 5 letných outfitov podľa troch známych celebrít.

Kvetované šaty podľa Emily Ratajkowski

Zdroj: Pinterest
  

Kvetované šaty sú neodmysliteľnou súčasťou každého letného šatníka. Ak vám teda ešte nejaké kvetované letné šaty v šatníku chýbajú, inšpirujte sa s nami podľa Emily Ratajkowski. Tá stavila na jednoduché červené kvetované šaty, ktoré dokonale zvýrazňujú jej krásnu štíhlu postavu. Podobné červené letné kvetované šaty nájdete aj v našom e-shope AMANDO. Tak neváhajte, doplňte si zásoby z amando.sk a zahviezdite v týchto šatách rovnako, ako Emily.

Najlepšie šaty na amando.sk

   

Crop-top a nohavice s vysokým pásom, taktiež podľa Emily Ratajkowski

Zdroj: Pinterest
  

Túto celebritu tu máme ešte raz, a to práve preto, že Emily dokáže dokonale kombinovať crop-topy s nohavicami s vysokým pásom. Tento módny trend vyzerá naozaj chic a na štíhlej postave je priam neodolateľný. Milé dámy, ak vás takýto tip na outfit zaujal, pozrite sa do nášho e-shopu a nájdete mnoho podobných kúskov, ktoré môžete samy kombinovať podľa vašich predstáv.

     

     

   

Minimalizmus s čiernou farbou podľa Sienna Miller

Zdroj: Pinterest

 

Sienna Miller je odborníčkou na minimalizmus a tým ukazuje ženám, že nemusia príliš tlačiť na pílu, aby vyzerali krásne a elegantne. Jednoduché čierne šaty nič nepokazia a vyzerajú skvele na každej postave. V našom e-shope AMANDO nájdete mnoho podobných jednoduchých čiernych šiat, stačí sa len porozhliadnuť. Tu je malá ukážka:

   

 

Minimalizmus s bielou farbou, taktiež  podľa Sienna Miller

Zdroj: Pinterest

 

Ak vás minimalizmus ohúril, ale čierna farba nesedí úplne k vašej predstave o letnom outfite, pokojne vymeňte čiernu za bielu. Biela je ideálna pre letné outfity, pretože dokonale zvýrazňuje opálenie a pôsobí ľahko, sviežo a elegantne. Ktoré letné biele šaty si u nás vyberiete?

          

  

Biele nohavice s vysokým pásom a modrá blúzka podľa Jessica Alba

Zdroj: Pinterest

 

Jessica Alba je skutočne módna diva a môže byť pre nás inšpiráciou čo sa týka letných outfitov. Dnes sme vybrali tento jednoduchý, ale elegantný outfit pozostávajúci z dlhých bielych nohavíc a modrej blúzky. Táto kombinácia pôsobí skutočne štýlovo, sexi, no zároveň elegantne. Môžete sa takto vybrať na kávu s priateľkami, ale aj do práce a na oficiálne stretnutia. Takýto praktický outfit sa oplatí, nie?  A že či máme niečo podobné aj u nás? Samozrejme!

     

 (172)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla