close

Oblečte sa na zimný víkendový pobyt

 (79)  

Zimná sezóna praje dovolenkám takmer v takej miere ako tá letná. Na rozdiel od leta je však dôležité podotknúť, že cez zimu potrebujete so sebou zbaliť rozhodne viac oblečenia ako v lete. Ak sa teda chystáte niektorý z víkendových pobytov počas tejto zimy, či už vo wellness alebo iný relaxačný pobyt, prečítajte si niekoľko nápadov na to, čo si určite pribaliť do batožiny.

Víkend na horách, aj keď práve nebudete lyžovať znamená, že budete určite potrebovať teplé oblečenie. Nezabudnite si teda v prvom rade zbaliť aspoň dva teplé svetre, ktoré bez problémov zmestíte pod bundu. A keď už teda hovoríme o bunde – radšej si vezmite teplú bundu, pričom kabát, hoci je aj teplý, určite nechajte doma. V horskom prostredí pre vás bude určite pohodlnejšia teplá zimná bunda.

Vezmite si so sebou radšej teplejšiu bundu, pretože aj keď si oblečiete niekoľko vrstiev, pocit teplej bundy je nenahraditeľný. Ďalším dôležitým kúskom vo vašej batožine je aj čiapka a šál. Tie sa vám s peknou zimnou bundou budú bezpochyby dobre kombinovať. Ak sa neviete rozhodnúť, aká čiapka sa vám hodí, vyberte si jednoduchú čiapku s brmbolcom. Tá vyzerá mimoriadne zimne a aj štýlovo.

V neposlednom rade nezabudnite aj na teplé nohavice, prípadne pančušky. Zvoľte buď pohodlné rifle alebo nohavice teplákového strihu, ktoré budú na voľný čas ideálne. Ak sa chystáte aj do wellness, nezabudnite si pribaliť plavky. Zimná sezóna vo vnútornom bazéne sa vám určite bude páčiť. 

Ak je to možné, vopred si overte, či je nejaký predpísaný štýl obliekania v danom rezorte, napríklad, počas večere. Uľahčíte si tým výber oblečenia na večer. Ak sa však chystáte na turistiku, prečítajte si niekoľko zaujímavých tipov tu.

Ak to teda zhrnieme, na víkendový pobyt vám my odporúčame dva až tri teplé svetre, plavky, pohodlné nohavice do chladného počasia, ale aj do hotela a v neposlednom rade teplú bundu, šál a čiapku. A budete pripravení.  

 (79)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla