close

Ako sa obliecť na zimnú prechádzku?

 (67)  

Zima je tu síce v plnej kráse, ale neznamená to, že musíme tráviť dlhé zimné dni a večery iba doma, a to najmä počas nadchádzajúcich sviatkov. Hoci nás možno mráz bude trochu štípať, je to obdobie, kedy príroda spí a má svoje osobité čaro. Vy sa počas tejto krásnej sezóny môžete vydať na zimné potulky vo vašom obľúbenom oblečení. Ako však zvoliť oblečenie tak, aby ste vyzerali pekne, cítili sa pohodlne a navyše – nebola vám zima? My vám v nasledujúcom článku prezradíme, ako na to.

Vrstvite

Vrstvenie je počas zimy základ. Umožní vám to stále nosiť aj oblečenie, ktoré sa na túto sezónu typicky nehodí – ako sú, napríklad, blúzky alebo košele. Na druhej strane je vrstvenie aj ideálne, ak si pôjdete sadnúť do koliby či kaviarne. Vtedy jednoducho date dolu jednu z vrstiev a nebude vám teplo. Oblečenie, ktoré na seba navrstvíte, môžete poskladať z rôznych kúskov. Môže to byť spomínaná košeľa a sveter alebo obyčajné tričko so svetrom na gombíky. Vrstvami si zabezpečíte, že vám bude naozaj teplo. Skvelé tipy na vrstvenie oblečenia nájdete aj v tomto článku.

Šál a čiapka je základ

Práve cez hlavu uniká cez zimu veľké množstvo telesného tepla. Preto je v chladných dňoch čapica naozaj základ. O šále ani nehovoriac. Ochránia vás pred prípadnou chorobou a skutočne vám dodajú pocit tepla. Ba čo viac, dodajú vášmu oblečeniu úplne nový rozmer. Dnes veľmi jednoducho nájdete šál alebo čiapku presne podľa vašich predstáv. Hodia sa naozaj každému – stačí len nájsť štýl, ktorý pristane práve vám. 

Na prechádzku či do mesta aj pohodlne

Veľkou výhodou je to, že v aktuálnej móde sa nosia rovnako elegantné nohavice, rifle, ale pokojne aj štýlové tepláky. Samozrejme, nemáme na mysli tie, ktoré nosíte doma alebo na voľný čas, ale tepláky či pohodlné nohavice, ktoré budú skvelou voľbou práve na vašu prechádzku či do mesta. A tak si naozaj môžete byť isté, že vám bude príjemne a pohodlne.

Pohodlie a pocit tepla je zime predsa naozaj základ!

 (67)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla