close

Ako sa obliecť ku vianočnému stromčeku

 (22)  

Prichádza obľúbený čas Vianoc a hoci väčšina z nás trávi ten najkrajší deň v roku doma v kruhu rodiny, predsa chceme vyzerať krásne. Tento slávnostný čas je ideálny na to, aby ste si vybrali niečo pekné a výnimočné. Ku vianočnej nálade sa jednoznačne hodí predovšetkým červená farba, ale možností je neúrekom. Môžete si vybrať zlatú, zelenú, striebornú - skrátka to, čo máte rady vy samy. Nezabudnite však pritom na to, že v prvom rade je dôležité si tento krásny večer užiť, a preto vám predstavíme niekoľko možností tak, aby ste v štedrý večer vyzerali nádherne.

Šaty sú ideálne pre tie z vás, ktoré sa chcú cítiť naozaj elegantne a slávnostne. Pritom vôbec nezáleží na tom, či budú vaše šaty dlhé alebo krátke, červené, zelené alebo aj inej farby. Pokiaľ si nezvolíte šaty typicky vianočnej farby, odporúčame vám zvoliť aspoň tématický doplnok. Razom budete mať oveľa vianočnejšiu náladu a okrem toho, je to skrátka o zábave. 

Ak sa vám šaty na doma zdajú akosi príliš veľa, čo takto pekne padnúci sveter? Ten môžete skombinovať s nohavicami, džínsami, tak ako je vám to pohodlné. Môžete si pritom zvoliť svetrík so vzorom alebo aj klasický jednofarebný, ktorý bude vyzerať ešte elegantnejšie. 

Kompromis medzi niečím elegantným a športovým bude blúzka. Zahaľte sa do peknej červenej alebo bielej, prípadne modrej blúzky alebo košele. Možností je neúrekom. K štedrovečernej hostine sa aj tá vynikajúco hodí. Blúzku môžete skombinovať s obľúbenou sukňou alebo nohavicami.

Pri výbere vášho oblečenia nezabudnite ani na pekné doplnky a účes. Vychutnajte si tento nezabudnuteľný večer v peknom oblečení, ale hlavne v kruhu vašich blízkych.

 (22)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla