Módny hit s menom boyfriend jeans

Módny hit s menom boyfriend jeans

 (246)    (1)    0

Určite už každý z Vás počul pojem boyfriend jeans, po slovensky džínsy Vášho priateľa, ktoré vypadajú ako práve vytiahnuté z jeho šatníka a práve preto majú niečo do seba. Lákajú aj Vás? Tak si teda poďme ukázať pár spôsobov ako ich skombinovať a nevypadať v nich divne!

Boyfriend džínsy sú charakteristické svojím voľným strihom a väčšinou sú skráteného strihu, no a samozrejme nechýbajú ani potrhané miesta, takže sa určite nehodia na nejaké formálne príležitosti. Avšak vrámci Vášho osobného voľnočasového života sú najlepšou voľbou!

Zakryte nedokonalosti

Boyfriend jeans sú najlepšou možnosťou pri zakrývaní nejakých tých kíl naviac, stačí ich len dobre skombinovať a budete sa cítiť a aj vyzerať lepšie! Skombinovať ku nim môžete obyčajné jednofarebné tričko (najlepšie s výstrihom do V) alebo jednofarebnú košeľu a Vaše dlhé trápenie nad tým, čo si obliecť je vyriešené!

Boyfriend jeans a lodičky

Keďže ide o pánsky prvok, ktorý sa votrel do Vášho šatníka, skúste ho skombinovať s niečím vyložene ženským, napríklad takými ihličkovými lodičkami a sakom!

Denim on denim

Zabudnite na pravidlo, že celý outfit by nikdy nemal byť z toho istého materiálu a experimentujte! Boyfriend jeans a riflová bundička alebo boyfriend jeans a riflová košeľa. Je to len a len na Vás!

Boyfriend jeans a košeľa okolo pása

Trend košieľ okolo pása nemusíte vynechať ani pri boyfriend jeansoch, stačí keď správne zladíte top, ktorý by mal byť jednofarebný v nejakej basic farbe ako sú čierna, biela či krémová, no a všetku slávu napokon získa košeľa, ktorou určite zaujmete!

Ak ste sa pre boyfriend jeansy nadchli a ešte ich nevlastníte, určite sa pozrite po tých našich tu : www.amando.sk/26-jeans

Dúfam, že sa Vám náš článok páčil a ak Vás zaujíma viac z našej ponuky, tak si určite pozrite: www.amando.sk

 (246)    (1)    0

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla
Komentáre na Facebook