close

Mikina - áno či nie?

 (16)  

Mikina síce na prvý pohľad vyzerá veľmi chlapčensky, ale všetko závisí od uhla pohľadu. A, samozrejme, aj od toho, k čomu ju zladíte. Mikiny sú v posledných rokoch v ženskej móde veľmi populárne a my jednoznačne vieme prečo! Mikiny sú mimoriadne pohodlné, dajú sa kombinovať s elegantným aj športovým oblečením, k teniskám, ba dokonca aj k lodičkám a dodávajú výrazný štýl. Rozhodli ste sa aj vy zaobstarať si novú mikinu. Predstavíme vám, aký štýl si môžete zvoliť. 

1. Mikina na zips

Pokiaľ si chcete zaobstarať práve mikinu na zips vedzte, že sa skôr hodia ku športovému štýlu, teniskám či k štýlovým topánkam na šnurovanie a rifliam. Prípadne vo voľnom čase aj ku teplákom! Veď kto sa nechce cítiť pohodlnejšie ako pohodlne. Mikiny na zips majú zároveň veľkú výhodu v tom, že ich ľahko skombinujete s krátkym alebo dlhým tričkom alebo tielkom a hocikedy budete chcieť ich štýlovo previažete okolo pásu.

2. Elegantný štýl mikiny

Fantastický kúsok vo vašom šatníku, ktorý môžete bez problémov kombinovať so sukňou alebo obliecť na šaty. Takýto elegantný štýl mikiny je ideálnym kompromisom medzi športovým a športovo elegantným.

3. Šaty a la mikina

Áno, aj také existujú a budete z nich nadšené - sú pohodlné a zároveň ideálne na prechádzky, voľný čas alebo do mesta.

Na záver len toľko - neváhajte si zaobstarať aspoň jednu mikinu do vášho šatníka. Nosenie mikiny budete milovať! Okrem toho je to veľmi nadčasový kúsok, ktorý tak skoro z módy nevyjde. 

 (16)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla