close

Letný outfit s bielou farbou oblečenia – zvýraznite si opálenie bielym oblečením

 (102)  

Biela farba je veľmi univerzálna, štýlová a elegantná a najviac obľúbenou sa stáva práve v lete, kedy je pokožka opálená a biela farba toto opálenie ešte viac zvýrazňuje. U niektorých žien je veľmi obľúbenou farbou a má značné zastúpenie v ich šatníku. U niektorých je však biela farba oblečenia nočnou morou. Mnohé ženy nevedia, ako bielu skombinovať tak, aby pôsobili naozaj elegantne, chic a štýlovo a aby nevyzerali ako biela pani. My vám preto prinášame zopár tipov na outfit s hlavným zastúpením bielej farby.  

Biele šaty

Biele šaty sú v lete tzv. „must have“ kúskom oblečenia. Vzdušné letné šaty potrebuje v lete každá žena, a to minimálne dvoje. Letné šaty zo vzdušných materiálov nám zabezpečujú aj počas enormných horúčav potrebné pohodlie, voľnosť. Ľahké šaty tiež zabraňujú poteniu, a tým i vzniku nepríjemných vyrážok. Ak hľadáte pre seba vhodné letné šaty a neviete si vybrať, odporúčame vám siahnuť práve po bielych šatách. Biela farba vám dodá nežnosť, ženskosť, romantickosť a zároveň zvýrazní vaše krivky a krásne letné opálenie.  

 

Biely overal

Overal je čerešničkou na torte, čo sa týka letných outfitov. Dokonale dolaďuje letný image, je pohodlný, elegantný a zároveň štýlový. Letné zábavy, grilovačky a posedenia na mestských terasách si bez overalu ani nevieme predstaviť. No a tá biela farba je už iba bonus, ktorý zabezpečí, že vás naozaj nikto neprehliadne. Nádherným variantom je práve biely overal s odhalenými ramenami a čipkou. Toto je letný trendy kúsok, ktorý ste doteraz hľadali – biely overal.  

 

Biele šortky

Šortky a leto. Ani nemusíme hovoriť, že táto kombinácia k sebe skutočne ide. Šortky sú základným prvkom letných outfitov a bez pochýb šortky aj veľmi rady nosíme. Krátke šortky dokonale predĺžia nohy, zvýraznia krivky i štíhle bezchybné línie ženských bokov a stehien. Žiadna štýlová dáma by nemala zabúdať na benefity krátkych šortiek. A ak už ste z dovolenky aspoň trošku opálená, vyskúšajte do vášho outfitu zakomponovať biele šortky. Uvidíte, že ich odteraz budete nosiť oveľa častejšie.

  

Biela blúzka

Nesmieme zabudnúť ani na vrchné diely. Biela blúzka, to je nestarnúci hit. Každá žena nám dá za pravdu, že biela blúzka svedčí každej postave a skvele sa kombinuje so sukňami, nohavicami i šortkami. Biela blúzka je jednoducho veľmi praktickým kúskom, ktorý môžete dolaďovať, ako sa vám zachce. Inšpirujte sa týmto outfitom a biela blúzka z AMANDO môže byť vaša!

 

Biele tričko

Jednoduché biele tričko má v šatníku azda každá z nás. Akoby aj nie, keď má toľko využití. Biele tričko môžete skombinovať s čímkoľvek. A to myslíme úplne vážne. Biele tričko sa najlepšie hodí k rifľovým sukniam, rifliam, nohaviciam, či šortkám. Stačí si iba nájsť tú možnosť, ktorá vystihuje vašu komfortnú zónu. Ak vás úplne čisté biele tričká s jednoduchými líniami nudia, skúste takéto biele tričko s krásnou striebornou potlačou. Oživíte tak váš outfit a biele tričko ešte viac upúta pozornosť.

  

Biely crop-top

Crop-top je dokonalosť sama o sebe. Štíhlym ženám dáva v lete príležitosť zvýrazniť ich celoročnú námahu a prácu na svojom tele. V bielych farbách na tele žiari ako ten najdrahší šperk. Skombinujte bielu farbu s čipkou a najštýlovejšia dáma tohto leta ste práve vy! A to vďaka pár klikom na amando.sk.

 

Buďte kráľovnou tohto leta s amando.sk!

 (102)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla