close

Legíny – ako ich nosiť?

 (179)  

Legíny si toho prešli už veľa. Zažili už aj svoje zlaté obdobie, aj obdobie stagnácie. Svojho času boli legíny mimoriadne obľúbené a každá mladá i staršia dáma ich s obľubou nosila. Ani sa tomu nemôžeme čudovať, legíny sú totiž veľmi pohodlné. Potom však prišlo obdobie, kedy bol internet zaplnený smiešnymi obrázkami žien, ktoré účel legín tak úplne nepochopili, ako ani to, ako by ich mali nosiť. A to mnohé dámy odradilo od toho, aby si legíny opäť obliekli. A to bola chyba! Legíny sa totiž stále dajú nosiť na mimoriadne štýlový spôsob a dokážu z vás urobiť chic módnu divu. Ako? Pozrite sa na to spolu s nami a naučte sa nosiť legíny správne s amando.sk.

V dnešnom článku si ukážeme 4 skvelé outfity, v ktorých hlavnú rolu plnia legíny. Vo všetkých štyroch tipoch však platí jedna základná zásada: zvoľte kvalitné, nepriesvitné legíny! Ak vám majú totiž cez legíny presvitať nohavičky, žiadne ďalšie kúsky outfitu to nezachránia.

Legíny s vysokým pásom a crop-top

Legíny s vysokým pásom skvele vytvarujú postavu, zvýraznia ženské krivky a v spojení s crop-topom pôsobia štýlovo a moderne. Tento look je ako stvorený na nákupy v meste, prechádzku s priateľkami i na piatkový večer v klube.

Zdroj: Pinterest

  

Kúpte si podobné legíny a crop-top na amando.sk: 

  

Legíny + voľné tričko a tenisky

Ak hľadáte ležérnejší look v kombinácii s legínami, toto je to pravé pre vás. Voľné tričko a legíny, to je outfit, ktorý vám zabezpečí pocit pohodlia, voľnosti a bezstarostnosti. Takýto outfit je ideálny najmä na šport, ale napríklad aj na grilovačky, záhradné posedenia, či ako jednoduchý outfit na bežný deň.

Zdroj: Pinterest 

  

Legíny a predĺžené tričko

Vyššie sme spomínali, že legíny by vždy mali byť kvalitné a nepriesvitné. Ak však narýchlo vyberiete zo skrine priesvitné legíny, dajte si k nim aspoň predĺžené tričko. To nielen zakryje to, čo potrebujete mať zakryté, ale aj doladí celkový outfit a dodá mu punc upravenosti a vkusu.

  

Legíny a dlhý kabát

Tu sme sa inšpirovali speváčkou a herečkou Selenou Gomez, ktorá má legíny vo svojej obľube a často z nich vytvára na prvý pohľad prekvapivé a netradičné, no zároveň štýlové outfity.  Kto by to bol povedal, že legíny, crop top a kabát môžu spolu takto krásne ladiť?

  

Získajte podobný kabát z amando.sk: 

  

A taktiež podobné legíny a crop-top nájdete na amando.sk:

 (179)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla