close

Kraťasy - ako si zvoliť tie najlepšie kraťasy pre vašu postavu?

 (198)  

Na nákupných zoznamoch v týchto horúcich dňoch majú iste dominantné miesto plavky a letné šaty. Kraťasy sú však počas týchto letných dní veľmi vďačnými spoločníkmi. A ak viete, aké kraťasy vám najviac lichotia a k tomu ich viete správne kombinovať s inými kúskami oblečenia, máte vyhraté. Kraťasy totiž okrem toho, že odľahčia vaše telo od ťažkých syntetických látok (ktoré sú v tieto horúce dni hotovým peklom), aj pôsobia chic, sexi a, ak chcete, tak aj elegantne. Áno, všetky tieto efekty dokážu kraťasy vytvoriť, stačí len popustiť uzdu vašej fantázii. Poďme sa teda spoločne pozrieť na zopár tipov, ako si vybrať kraťasy podľa toho, akú máte postavu.

Kraťasy do polovice stehien – ak sa neviete rozhodnúť, či chcete dlhšie alebo kratšie kraťasy

Pre mnohé ženy je výber správnych kraťasov hotovou dilemou. Tie po kolená sa zdajú príliš dlhé, nudné, fádne. Tie krátke kraťasy sa zasa zdajú príliš vyzývavé a ženy, najmä tie so zopár kilami navyše, sa v nich nie vždy cítia komfortne. V týchto prípadoch sú ideálnou voľbou stredne dlhé kraťasy. Takéto kraťasy neukazujú ani príliš veľa a zároveň ani nepôsobia príliš nudne a fádne. Navyše, ak si zvolíte kraťasy, ktoré je možné v spodnej časti rolovať, môžete si ich dĺžku dodatočne upraviť.

  

Krátke nohy – krátke kraťasy

Ak máte skôr nízku postavu, kde sa nohy zdajú opticky pomerne krátke, najideálnejšou voľbou pre vás sú krátke kraťasy. Nechápte nás zle, nemusíte to s tou krátkosťou vôbec preháňať, ani ukazovať také časti tela, ktoré by ste radšej nechali schované. Je však lepšie zvoliť kraťasy o trochu kratšie, ako sú tie do polovice stehien. Opticky predĺžia nohy a pôsobia chic. Ideálne je ich skombinovať s podpätkami.

Najlepšie kraťasy na amando.sk

   

Krátke a tesné – nie je to už priveľa?

Krásne štíhle ženy, ktoré si môžu dovoliť ukázať naozaj veľa. V kútiku duše im často závidíme. Bola by naozaj škoda, keby si takéto ženy nedali aspoň z času – na čas kraťasy kratšej dĺžky, aby potešili oko ostatných okoloidúcich. Stáva sa však, že to s tou odvážnosťou trošku preženieme. Kombinácia príliš krátkych a príliš tesných kraťasov môže byť často skôr odstrašujúca a pokazí celkový vzhľad outfitu. Príliš tesné kraťasy totiž niekedy zvýraznia aj veľmi malé nedokonalosti, o ktorých ste doteraz ani nevedeli. Môže to byť jemná celulitída, ktorú bežne ani nevidno, ale stlačením vašich stehien vystúpi na povrch. Doprajte si teda trochu voľnosti a uvidíte, že nielen že budete vyzerať lepšie, ale sa budete aj lepšie cítiť. Komfort nadovšetko!

  

Krátke nohy? Kraťasy s vysokým sedom!   

Ak si chcete nohy predĺžiť, je tu vždy aj táto možnosť. Vyššie sme spomenuli, že veľa urobia krátke kraťasy a podpätky. Veľmi moderné a chic sú však aj kraťasy s vysokým sedom na štýl Taylor Swift. Len sa na ňu pozrite a pochopíte, prečo sú kraťasy s vysokým sedom také populárne.

  

Veríme, že sme vám i v dnešnom článku priniesli cenné rady a tipy, ako si vybrať tie správne kraťasy. Na amando.sk istotne nájdete také kraťasy, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a zároveň budete ikonou tohto leta.

A ak ešte nemáte svoje plavky, alebo si neviete vybrať, prečítajte si niektorý z našich minulých článkov.

 (198)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla