close

Kožená a koženková bunda - Trend ktorý nikdy nevyjde z módy

 (244)  

Inšpirácie ako kombinovať tieto módne trendy

Kožená bunda je kúsok ktorý nikdy nevyjde z módy. Koženkové bundy sú hitom a trendom, ktorý si zamilovali slávne speváčky a herečky. Klasická čierna koženková bunda je sexi a je trend tohtoročnej jesene taktiež čierna sa dá kombinovať ku všetkým rôznym outfitom, preto ju ženy zbožňujú a milujú.

V čiernej farbe skrátka zažiarite a čí sa chystáte na večernú party, koženou bundou istotne nič nepokazíte. Kombinácie sú rôzne a čí zvolíte dámske džínsy ba dokonca pohodlnejšie sú dámske šaty,  ak chcete očariť rytmom a byť  počas celého večera uvoľnená a užívať si chvíle skvelej zábavy,  tak kombinácia dámskych šiat a koženej bundy je tou správnou voľbou. Očariť taktiež môžete krásne vyžehlenými vlasmi a skvelým mejkapom. Aby sme nezabudli výrazný rúž,  ktorý je priam okúzľujúci a pohľadný pre nejedno mužské oko.

Kombinácia dámskej sukne a dámskej koženej bundy?

Je to istotne skvelá voľba a skvelý outfit,  ktorý je vhodný čí už do práce alebo na stretnutie s priateľmi. Oživte svoj kúsok úžasným doplnkom a výrazným náhrdelníkom, ktorým nič nepokazíte a budete priam očarená. Čierna ba dokonca červená kožená bunda, ktorá je elegantná a sexi je na takýto večer úžasnou voľbou. 

Červená alebo hnedá kožená bunda sa hodí ku všetkému. Najlepšie je  vyhrať sa s kúskami, ktoré máte vo svojom šatníku a kombinovať a zabávať sa s kúskami  ktorými ohromíte. Koženkové bundy sú módny trend a vynosíte ich celoročne. Tieto bundy nikdy nevyjdú z módy a vždy budú kúskom ktorým skrátka očaríte. 

Tento outfit je divoký ale priam úžasný. Ja nemám slov a čo k tomu dodať? Úžasné predvedenie! Krásna elegantná sukňa doplnená čiernou kabelkou a výraznou koženou bundou. Lodičky ktoré vás pozdvihnú čí už ste nižšej postavy alebo máte krásne vysoké nohy za ktoré sa nemáte istotne prečo hanbiť.  Nezabudnite ku takémuto štýlovému a elegantnému outfitu sú vhodné aj tenisky. Ak sa chcete cítiť pohodlnejšie, tak určíte zvoľte aj túto obuv. Ale zas milé dámy nepreháňajte žiadne neónové farby.

Zopnuté alebo natočene vlasy  sú úžasná voľba. Inšpirujte sa a kombinujte svoje vecičky, ktorých je neúrekom predsa neúrekom a je len na vás, ako sa vyhraté s kúskami a ako budete kombinovať a experimentovať. 

Džínsy a koženka ?

Táto kombinácia je myslím že bezpochyby chic! Čo viac dodať ?

Boyfriend džínsy ktoré majú pánsky štýl alebo dokonca obľúbené sú džínsy s vysokým pásom, ktoré krásne zvýraznia vašu postavu a sú na nepoznanie aj takým to outfitom ohúrite. Dámske džínsy sú boli aj budú trend, ktorý nevyjde z módy. Roztrhané džínsy ktoré sú priam srdcom žien.

Tak chytro milé dámy kombinovať a experimentovať s vecičkami, hlavne byť sama sebou a páčiť sa okoliu.

 (244)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla