close

Jesenné trendy outfity – pripravte sa na jeseň 2019 s amando.sk

 (482)  

Druhá polovica augusta je tu. Najvyšší čas pripraviť sa na jeseň a zaobstarať si kvalitné jesenné oblečenie. Prechodné kabáty, blejzre, saká, koženkové bundy, aj prechodné bundy– to všetko nesmie tento rok chýbať vo vašich šatníkoch. Jeseň 2019 s amando.sk bude ešte štýlovejšia, ako tá minulá.

Prechodný kabát

Prvé, na čo by ste sa mali pri zaobstarávaní zásob na jeseň zamerať, je prechodný kabát. Naše prechodné kabáty sú veľmi praktické tým, že sa hodia ku každému druhu oblečenia, možno ich nosiť na elegantný i športový štýl. Význam prechodných kabátov však spočíva najmä v tom, že v ranných a večerných chladných teplotách vás zahrejú, a cez deň, keď sa teploty ešte stále šplhajú nad 20 stupňov, si ich ľahko rozviažete, alebo iba tak prehodíte cez plece. Prechodné kabáty na amando.sk nájdete v rôznych farbách, štýloch a strihoch. Je iba na vás, čo preferujete. Tu je však náš výber tých najlepších kúskov v trendy jesenných farbách.

                                                            

 

Blejzer

Ak hľadáte niečo ultra ľahké, čím by ste doplnili váš už zostavený štýlový jesenný outfit, určite zvoľte blejzer. Či už máte na sebe body a obtiahnuté rifle, alebo blúzku a elegantné nohavice, blejzer skvele doplní každý outfit. V trendy jesenných farbách dokonale zapadnete do idylickej scenérie opadaných listov a teplých slnečných dní. Tu je iba malá ukážka blejzrov z našej ponuky:

                              

   

Sako

Saká patria k tým druhom oblečenia, ktorých nikdy nie je dosť. Sako sa hodí k pracovným outfitom, či outfitom na spoločenské udalosti, ale pokojne ho môžete kombinovať aj s jednoduchším, menej elegantným štýlom. Hoci nepochybujeme o tom, že saká majú výrazne zastúpenie vo vašom šatníku, toto jesenné sako v krásnej žltohnedej farbe musí byť túto jeseň vaše!

  

Koženková bunda

Koženková bunda je na našom blogu často rozoberaná téma. O koženkových bundách sme toho napísali už naozaj mnoho, no stále platí, že koženkové bundy by mali byť samozrejmosťou, čo sa týka jesenných a jarných outfitov. Máte už tú svoju koženkovú bundu na túto jeseň? Ak nie, amando.sk to istí!

  

Prechodná bunda

Prechodné bundy sme dali síce na posledné miesto nášho blogu, no rozhodne zastupujú jedno z prvých miest, čo sa týka dôležitosti. Prechodné bundy sú skutočným must have jesenným kúskom a určite by ste mali mať v šatníku viac, než jednu prechodnú bundu. Prechodné bundy z amando.sk sú vyrobené z kvalitných látok, ktoré zabezpečujú, že počas chladných daždivých dní nepremoknete, ani neprechladnete a počas teplejších dní sa zbytočne nespotíte. V našom e-shope AMANDO nájdete prechodné bundy rôznych farebných i štýlových prevedení. Stačí si iba vybrať.

   

A ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, objednajte si rovno viac kúskov. Tu sa to naozaj oplatí!

 (482)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla