close

Glamour štýl aj cez zimu

 (152)  

Keďže cez zimu nosíme oveľa viac vrstiev, ako v ktoromkoľvek inom období, nie je ľahké vyzerať vždy štýlovo alebo aj glamour. Avšak, je to možné. Cez zimu máme dôvod nosiť kabáby, šály aj klobúky, ktoré nám dodajú ten správny šmrc. Dočítajte sa v tomto článku viac o tom, ako tento štýl vytvoriť.

Kabát namiesto zimnej bundy

Aj keď možno máte oveľa radšej hrubú zimnú bundu než kabát, na to, aby ste vyzerali elegantne a glamour vám oveľa lepšie poslúži kabát. Ten je naozaj základom zimnej elegancie. Čo sa týka strihu, vyberte si taký, ktorý vám vyhovuje. Nosia sa rovné strihy, strihy previazané opaskom aj strih do A.

Noste šály

Ďalší spôsob, ktorý vám dodá dotyk glamour, je nosenie šálu. Vyberte si veľký hrubý šál, ktorý si môžete elegantne prehodiť na svoj kabát. Na svojom výzore tak vytvoríte sofistikovaný štýl. Šál môžete skombinovať aj s plstenným klobúkom alebo vkusnou čapicou. Vyberte si šál s hrubým pletenným vzorom. Budete vyzerať fantasticky.

Hodia sa vám kardigány

Kardigán je na zimu ideálne riešenie! Bude vám v ňom príjemne teplo, je primerane dlhý tak, aby ste sa v ňom v zime cítili príjemne a v neposlednom rade, dodá vám vzhľad glamour. Kombinujte ho s úzkymi nohavicami, sukňou, topom a šatami.

Svetríky, svetríky a ešte raz svetríky

Rôzne druhy svetrov vyzerajú taktiež neodolateľne glamour a žensky. Skvelé je, že zaujímavý strih svetra na zimu bude vyzerať skvelo k akýmkoľvek rifliam či nohaviciam. Skombinujte ho aj so sukňou alebo si svetrík jednoducho oblečte na šaty.

Nech je akákoľvek zima, aj počas nej sa viete obliekať glamour a elegantne zároveň. A zima vás bude oveľa viac baviť!

 (152)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla