close

Festivalové letné šaty

 (186)  

S letom sa neodmysliteľne spája aj množstvo festivalov, ktoré dobrej letnej nálade ešte len pridajú na intenzite. Vôňa teplého letného večera sa tu akoby násobí. Skôr, ako si však začnete tieto radovánky užívať, čakajú vás aj náročné prípravy. K tým patrí aj výber vhodných šiat. Festivalové letné šaty by mali byť súčasťou každého dámskeho šatníka. Nechcete predsa celé leto presedieť doma! Poďte sa teda s nami pozrieť na to, aké letné šaty budú hitom tohtoročných letných festivalov. Všetky nižšie uvedené kúsky nájdete v našom AMANDO e-shope. Už na prvý pohľad teda vidíte, že ak nakúpite u nás, divou všetkých letných festivalov budete práve VY!

Odvážnym šťastie dopraje

V minulom článku sme písali, aké šaty na svadbu sa hodia a aké nie. Jednou z rád, ktorú sme vám dali, bolo, že na svadbu sa príliš odvážne kúsky teda vôbec nehodia. Tu je to však úplne naopak! Festivalové letné šaty by mali byť odvážne a kreatívne. Mali by vystihovať povahu leta – voľnosť, ľahkosť, zábava, bezstarostnosť. Nebojte sa preto vybrať si letné šaty s odhalenými ramenami, hlbším výstrihom, odhaleným pupkom, či kratšou sukňou. Toto všetko k letnému festivalu jednoducho patrí. A čo je lepšou príležitosťou sa vyblázniť vo výbere svojho outfitu, ako letné šaty na festival?  

     Najlepšie letné šaty na amando.sk

Farby, farby, farby

Prísť na festival v čiernej farbe síce môže za istých okolností vyzerať dobre (čo závisí najmä od druhu a povahy daného festivalu), ale pre mnoho rôznych dôvodov vám odporúčame na čiernu zabudnúť a vsadiť všetko do hravých farieb a rôznych farebných kombinácií. Ako sme už vyššie spomenuli, festivalové letné šaty by mali vystihovať povahu leta a to je krásne, slnečné, žiarivé. Letné šaty tmavších farieb sú veľmi fádne a nudné, nehovoriac o tom, že priťahujú slnko a vy sa na festivale spotíte oveľa skôr, ako všetci ostatní. Ak sa však rozhodnete pre letné šaty v krásnych letných farbách, či kvetinových vzoroch, budete na festivale neprehliadnuteľná!

     Najlepšie letné šaty na amando.sk

Festivalové letné šaty musia byť hlavne pohodlné!

Píšeme vám to takmer v každom blogu, ale napíšeme to znova, pretože to je veľmi dôležité. Pohodlné letné šaty sú to najlepšie, čo si môžete zvoliť. Ľahké letné šaty, z príjemných a ľahkých materiálov, o ktorých ani neviete, že ich máte na sebe – presne také sú letné šaty na AMANDO a presne také letné šaty chcete na tohtoročný festival. Posledné, na čo chcete pri letnej festivalovej zábave myslieť, je, kam a do čoho sa pôjdete prezliecť, lebo v týchto šatách už dlho nevydržíte. Zvoľte niektoré letné šaty z našej ponuky a užívajte si letný festival bez starostí.

Najlepšie letné šaty na akúkoľvek príležitosť nájdete na amando.sk.

 (186)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla