close

Farba roku 2020

 (113)  

Rok po roku sa stáva dominantnou jedna farba. Táto farba potom dominuje v interiérovom dizajne, možno ju badať na eventoch a, samozrejme, nevyhýba sa ani prehliadkovým mólam a móde. Túto farbu roka v prvom rade vyhlasuje spoločnosť Pantone Color Institute. Je to popredná spoločnosť v oblasti analýzy trendov farieb.

Ako môžete teda nosiť a kombinovať kráľovsky modrú farbu? Táto farba evokuje istú dávku elegancie a luxusu. To znamená, že nech sa ju rozhodnete skombinovať akokoľvek, budete pôsobiť vždy vskusne.

S akým oblečením ju nosiť?

Možností máte neúrekom! Ak sa chystáte túto sezónu na ples, určite zvážte výber šiat v klasickej modrej farbe. Hodí sa najmä blondínkam, ale aj tmavovláskam. Krásne k nej vyzerajú doplnky v striebornej farbe. Klasická modrá je aj vhodnou farbou na krátke spoločenské alebo biznis šaty či blúzky. Klasická modrá osvieži aj zimné mesiace farbou vášho kabáta či bundy. Elegantná je aj klasicky modrá blúzka či plavky v letnej sezóne. Prečítajte si aj ďalšie tipy v tomto článku.

S akými farbami ju skombinovať?

Možností máte mnoho. Klasicky modrá farba sa veľmi dobre kombinuje aj s inými farbami. Vynikajúco vyzerá s večnou bielou alebo čiernou farbou. Nebojte sa však pohrať aj s odvážnejšími kombináciami ako je žltá farba, hnedá, horčicová alebo marhuľová!

Zaobstarajte si aj vy niečo do šatníka v klasickej modrej farbe, ktorá vám dodá dávku štýlu. Čo je však najlepšie je to, že táto farba je nadčasová, to znamená, že ju budete môcť nosiť aj dávno po tom, keď odíde z prehliadkových mól.

 (113)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla