--> Dvojdielne plavky pre každú postavu
close

Dvojdielne plavky pre každú postavu

 (225)  

Dvojdielne plavky sú stále tie najobľúbenejšie takmer pre všetky vekové kategórie a niet sa čo čudovať. Vyzerajú príťažlivo a dizajnéri sa skutočne hrajú s ich výzorom. Ak si myslíte, že dvojdielne plavky nie sú pre vás to pravé orechové, pravdepodobne ste nenarazili ešte na tie správne. Dokonca, v niektorých prípadoch platí, že aj pre ženy s plnšou postavou sa viac hodia dvojdielne plavky. Ako si ich teda vybrať?

1. Ak máte menšie prsia

Ak máte menšie prsia, ale zvyšok vašej postavy je súmernej, nie je nič jednoduchšie. Práve vy budete takmer vo všetkých strihoch vyzerať výborne. Kým väčšie poprsie by mohlo v plavkách s veľkým výstrihom alebo šnurovačkou vyzerať extravagantne a vulgárne, vy si môžete tento strih jednoznačne dovoliť. Vyhýbajte sa klasickým podprsenkovým strihom bez vystuženia, ktoré by mohli nepekne deformovať vaše poprsie. Taktiež príliš vystuženým strihom, ktoré nevyzerajú prirodzene. Radšej si vyberte strih, ktorý opticky zväčší vašu hornú časť tela, napríklad, podprsenky s volánmi. 

2. Ak máte veľké prsia

Ak máte veľké prsia, vyhýbajte sa veľkým výstrihom a taktiež veľmi vystúženým plavkách. Vybrať si môžete strih z kosticami, ktorý poprsie zdvihne, ale nebude ho deformovať. Práve vám sa bude najviac hodiť klasický strih hornej časti plaviek.

3. Ak máte väčšie bruško

Ak máte väčšie bruško, existuje jedna dôležitá zásada, čo pre vás vhodne nebude. Snažte sa výhýbať plavkám so spodným strihom na šnúrky. Takýto strih by zbytočne zvýraznil vaše bruško, čo nechcete. Oproti tomu si zvoľte spodný diel plaviek, ktorý má vyšší nohavičkový strih alebo aj vyšší pás. Tento strih po pás je stále veľmi populárny.

4. Ak máte širšie boky a zadok

Väčšie boky a zadoček hravo vyrieši vhodný strih spodnej časti plaviek. Môžete si vybrať vykrojené plavky, ktorý opticky predĺžia vaše nohy, ale aj strihy, ktoré majú v spodnej časti viac látky, a preto hravo zakryjú aj prípadné nedostatky. Je lepšie, ak si budete voliť tmavšie, nie príliš krikľavé a výrazné farby. Ak máte pekné bruško a prsia, určite upozornite strihom a farbou hornej časti plaviek na túto časť a naopak.

Ku vašim dvojdielnym plavkám nikdy nezabudnite aj na plážovú tuniku alebo sukňu.

 (225)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla