close

Dovolenková sezóna sa blíži! Aké šaty zvoliť, aby ste na pláži zahviezdili?

 (108)  

Leto, teplo, žiarivé slnko a dovolenka pri mori. Čo k tejto idylke ešte chýba? Azda už iba dokonalé letné šaty na večerné plážové prechádzky, či elegantné spoločenské šaty na večeru pri pobreží so zapadajúcim slnkom. Do kufra sa nám toho však veľa nezmestí, a preto musíme veľmi dôsledne vyberať, čo si vezmeme so sebou a čo, naopak, musí zostať doma. Ako na to? Nechajte si poradiť!

Neuvarte sa!

Teplo, teplo, teplo. Celú zimu sa naň tešíme a k letnej dovolenke teplo teda neoddeliteľne patrí. Hoci je horúci letný vzduch veľmi príjemným spoločníkom počas prázdninových radovánok, môže vás aj pekne potrápiť a vy namiesto užívania si tých najlepších chvíľ budete rýchlo utekať pod sprchu, aby ste zo seba zmyli pot. To sa však nestane, ak si na dovolenku namiesto šiat zo syntetických látok vezmete ľahké letné šaty vyrobené zo vzdušných materiálov.

     

Počas dňa sú ideálne krátke šaty nad kolená a bez rukávov. Zabezpečíte si tým maximálny komfort, flexibilitu a zároveň budete pôsobiť chic a sexi! Takéto šaty vám nebudú brániť pri nákupe suvenírov, či pri adrenalínových zážitkoch. Sú tiež vhodné aj priamo na pláž – vďaka tomu, že sa ľahko vyzliekajú, môžete mať pod nimi plavky. Šaty tak splnia funkciu plážového parea. Máte tak v kufri o jeden produkt menej, a pri tom vám nič nechýba.

Pri ranných a večerných prechádzkach po pláži, kedy od mora povieva jemný studenší vánok, je lepšie zvoliť opäť letné šaty – ľahké, no tentokrát však dlhšie šaty po členky s krátkym alebo trojštvrťovým rukávom. Ako sa hovorí – nech vám nie je ani teplo, ani zima. Dlhšie voľné šaty sú vďačným kúskom oblečenia pre štíhlejšie i plnšie ženy. Ak máte štíhlu postavu, dlhé šaty ešte viac zvýraznia jej miery – samozrejme, ak zvolíte strih, ktorý vašej postave lichotí. Ak však patríte ku krásne plným ženám, dlhšie voľné letné šaty zakryjú všetky nedokonalosti.

     

A aké šaty zvoliť na romantickú večeru?

Určite si počas dovolenky doprajete aspoň jednu večeru v luxusnej reštaurácii. Aké šaty si však vziať na seba pri takejto príležitosti? Spoločenské šaty sú aj pre dovolenkový outfit štýlovým a zároveň elegantným variantom. Zdôrazníte nimi vašu ženskosť, pri zvolení správneho strihu pre vašu postavu budete zároveň vyzerať sexi a okrem toho budú tieto šaty pôsobiť elegantným a luxusným dojmom. Samozrejme, nemusí ísť zrovna o šaty na ples. Pokojne môžete zvoliť letné šaty s elegantným motívom. V našom e-shope si určite vyberiete.

     

Aké vzory a farby sú najvhodnejšie pre dovolenkový outfit?

Typickým letným motívom sú kvetinové vzory. Pri zvolení tohto motívu sa netreba báť ísť aj do krikľavejších farieb, ktorým sa ženy bežne vyhýbajú. Ak ste však konzervatívnejší typ a vo farbách sa necíti úplne „doma“, môžete zvoliť aj tmavší podklad šiat s jemnými kvetinovými vzormi.

     

Zaujímavým trendom je ešte stále tzv. námornícky štýl. Zvolením takýchto šiat iste nič nepokazíte a sú vhodné ako na celodenné radovánky pri vode, tak aj na večernú prechádzku po pláži.

Nemusíte sa však vyhýbať ani „čistým“ šatám bez vzorov v telových farbách, či v teraz veľmi obľúbenej burgundy farbe. Obe tieto farebné kombinácie sú obzvlášť vhodné, ak už ste na dovolenke zopár dní – zvýraznia totiž vaše opálenie.

     

Tak, teraz ostáva si už iba vybrať zo širokej ponuky nášho e-shopu!

 (108)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla