Dámske Sako, alebo Dámska Vesta v hlavnej úlohe ? Aké si vybrať ?

Dámske Sako, alebo Dámska Vesta v hlavnej úlohe ? Aké si vybrať ?

 (115)    (2)    0

Poradíme Ti, aké Dámske sako si vybrať, aby si vyzerala skvele.

Dámske sako  je ideálnym  prvkom ku každému outfitu. Dobre zvolené Dámske sako  je ideálnym prvkom, ktorý nesmie chýbať  v šatníku , každej nákupnej maniačky. Čí už vhodné na oslavu, pracovnú príležitosť.

Sako je súčasť civilného oblečenia,  taktiež ako vrchný odev, ktorý je ideálny a šik.  Dámske saká  pre ženy sú viac upnuté  v pase, preto treba nad výberom elegantného saka  správne uvažovať a zvoliť niečo v čom sa budete cítiť perfektne. Pre ženy sú saka typické Business štýlom , vhodným do práce na pohovor. 

Dámske saka  je možné kombinovať s džínsami, podpätkami, ktorými nič nepokazíte, alebo mini sukňou v ktorej vám krásne zvýraznia vaše nohy.  Budete kráskou v kancelárii,  sako nie je jednoduchým, obyčajným doplnkom  ale je to dôležitý kúsok vo vašom šatníku.

 

Alebo ak ste milovníčka farieb, ktoré sú výrazné, veselé a cítite sa v nich pozitívne, tak určíte je tou správnou voľbou zvoliť sako, ktoré je farebné a jednoznačné je využiteľné v kombinácii s jednofarebným  tričkom a doplnkom,  alebo náušnicami.  Vyčarujete vždy nový  outfit, ktorý  vám pristane a budete očarujúca.

Akceptovaným  outfitom sa  môže stať aj farebné  sako, ktoré môžete skombinovať aj so šatami alebo sukňou. 

Farebné saka sú štýlové a skvele pristanú  na vašej postave.  Čí už si oblečiete sako v jari, alebo v lete, ba dokonca v Jeseni pod kabát,  aj tak v ňom vyniknete. Vo farebnom prevedení budete vynikať. Vedeli ste že dámske saka sa skvele hodia k džínsom – je to ideálna kombinácia , koniec koncov treba byť trendová a štýlová ,  vedieť kombinovať rôzne prvky a kúsky, ktorými budete okúzľujúca.

Šaty a sako ?

Bojíte sa milé dámy, že takýto prvok outfitu  už nie je v móde . Ale čoby nádherné šaty  a sako je úžasná a skvelá voľba . Čo iné si dať na seba v chladnom dni a na príležitosti osláv , svadby je vhodne aj sako, ktoré je elegantné a zaručené je to módny arzenál v šatníku , tam by nemalo chýbať čierne sako , ktoré nikdy nesklame a je ostrieľanou klasikou, ktorá vždy podrží.

A čo tak elegantná Vesta, ktorá vás ochráni pred jesenným vetrom. Vedeli ste že Dizajnéri si zaobstarali vesty, ktoré boli v TOP 10 vecí, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku, ako aj elegantná Dámska vesta,  ktorá určíte kladie na dôraz a imidž.  Taktiež netreba zabúdať na farby v ktorých určíte vyniknete, ako je ružová , bordová.. Ale vhodné sú aj na Jesenné, Jarné prechádzky v prírode alebo počas vetra.

 (115)    (2)    0

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla
Komentáre na Facebook