close

Čiapka vám naozaj pristane!

 (16)  

Cez zimu je čapica viac než nevyhnutný doplnok. Mnohí z nás ju nie veľmi radi nosia, lebo si myslíme, že vyzeráme v nich neforemne, prípadne príliš detsky. Faktom však je, že najviac tepla nám uniká práve cez hlavu. A verte však, že počas dlhej zimy čapicu naozaj oceníte. Stačí si len vybrať, aký strih sa vám hodí. Čiapka na zimu sa tak pre vás stane neoceniteľný doplnok a my si povieme viac k štýlom čapíc, ktoré pre vás môžu byť vhodné.

Baretka

Baretka sa hodí skôr k rozpusteným vlasom a vytvoríte si s ňou jemne romantický štýl. Určite ju noste radšej ku elegantným, prípadne ku športovo-elegantným kabátom. Nebude sa vám hodiť ku vetrovke. Baretky nájdete v množstve farebných kombinácii a hodia sa vám na voľný čas, prípadne do práce. Sú skvelé aj počas jesene alebo skorej jari.

Čapica s brmbolcom

Čapica s brmbolcom bude váš ideálny zábavný spoločník, je hravá a štýlová. Výhodou tohto štýlu čapice je, že sa hodí aj k elegantnému kabátu a rovnako aj ku športovej bunde. Avšak pozor - čapica s brmbolcom môže pôsobiť občas trochu infantilne, preto ju odporúčame skôr na voľný čas. Čapica s brmbolcom vyzerá krásne a fantasticky zimne, keď ju skombinujete so šálom rovnakého štýlu.

Klasická čiapka na zimu

Klasickým štýlom čiapky na zimu nič nepokazíte. Hodí sa pre tie z vás, ktoré nechcete príliš vytŕčať z davu a máte rady niečo klasické, ale zároveň trendy. Hodí sa bez problémov k akémukoľvek typu tváre a je vhodnejšie ju skombinovať s elegantným oblečením. Taktiež skvelý doplnok, ktorý vás zahreje a pridá vám zaujímavý vzhľad!

 (16)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla