close

Back to school outfit - šaty na prvý deň školy

 (135)  

Polovica augusta je už takmer za nami a pre študentky nastal čas premýšľania nad outfitom, v ktorom vykročia do prvého školského dňa. Či už sa pripravujete na prvý školský deň na strednej, či vysokej škole, s amando.sk si určite vyberiete šaty, v ktorých zaujmete pozornosť všetkých spolužiakov. Čo je lepšie, ako vryť sa do pamäte učiteľov i žiakov hneď v prvý deň školy? Využite naše rady, kupujte šaty na amando.sk a urobte si „očko“ hneď na začiatku nového školského roka. „Back to school“ šaty sú veľmi dôležité!

Jednoduché šaty a kožená bunda

Netreba zabudnúť na to, že septembrové rána sú o čosi chladnejšie, ako tie letné. Je preto veľkým plus, ak sa k jednoduchým šatám pridá aj nejaká trendy kožená bunda, či koženková bunda. Nielen že sa v ranných hodinách ubrániť pred chladom, ale kombináciou šaty + kožená bunda dodáte vášmu celkovému vzhľadu svieži nádych mladosti, neviazanosti a  štýlovosti. K tomu ľahké biele tenisky, vlasy vypnuté do „messy“ drdolu a do nového školského roka vykročíte naozaj tou správnou nohou. Jednoduché šaty i kožené bundy nájdete aj na amando.sk. Tu je malá ukážka:

     

   

Jednoduché šaty a rifľová bunda

Ak je pre vás kožená bunda príliš teplá, alebo to jednoducho nie je vaša šálka kávy, nahraďte ju rifľovou bundou. Tá je taktiež veľmi svieža, dievčenská a trendy. Šaty a rifľová bunda – to je kombinácia, ktorá naozaj nikdy neomrzí. Šaty doplňte o výrazný náhrdelník, rifľovú bundu zasa môžete oživiť farebnými výšivkami. Možností máte mnoho, stačí si len zvoliť to pravé pre vás.

 

Predstava, že si oblečiete šaty na prvý deň školského roka sa vám veľmi nepozdáva? Máte mnoho iných možností!

Ak preferujete jednoduchý športovejší štýl, prinášame vám tri nápady na školský outfit:

1. môžete staviť na kombináciu rifľová sukňa a crop top;

 

2. potrhané rifle rôznych farieb, body a vesta;

     

 

3. rifľové kraťasy s korálkami a tričko.

   

Ak ste, naopak, dáma, ktorá miluje elegantné jemné línie, máte u nás tiež na výber z viacerých variantov:

1. Farebné rifle s vysokým pásom a blúzka;

 

2. Elegantné súpravy na rôzne štýly – skúste z amando.sk napríklad elegantnú súpravu, ktorá pozostáva z dvoch častí: jemná pudrová sukňa a biele tričko, alebo viac extravagantnú súpravu s leopardím vzorom v čiernej farbe, ktorá obsahuje top s dlhými rukávmi a sukňu so strapcami;

     

 

3. Jednoduchý, ale efektný overal.

     

   

Vidíte, že na amando.sk si vyberie svoj „back to school“ outfit naozaj každá mladá študentka. Elegantné i športové štýlové kúsky nájdete v našom e-shope AMANDO za tie najlepšie ceny. Vykročte do nového školského roka tou správnou nohou s amando.sk.  

 (135)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla