close

Akým štýlom očariť v jeseni a aké kombinácie sú trend!

 (106)  

Ako kombinovať dámsky kabát?

Dámsky kabát v jesennom období je úžasná voľba pre vás milé dámy. Dámske kabáty sú krásne dlhé a štýlové, preto sa hodia k outfitom, ktoré máte vo svojom šatníku. Kombinácie outfitov, ktoré ku dámskemu kabátu môžete zvoliť sú neúrekom.

Prinášame vám pár typov, akými kúskami ohúriť v jeseni a ako sa pripraviť na jesenné obdobie. 

Kombinácia dámskej sukne a dámskeho kabátu?

Áno tento štýl je skrátka trend a veľmi elegantný a sexi. Istotne úžasná voľba, ako aj krátka dámska sukňa, ktorá vám úžasné zvýrazní vaše krásne nohy a skvele sa hodí ku dámskemu kabátu. V takomto počasí sa hodí hnedá alebo bordová ba dokonca elegantným a sexi štýlom je čierna dámska sukňa. Je prvok,  ktorý vo vašom šatníku nesmie istotne chýbať. Vysoké čižmy v ktorých budete, ako bohyňa a s úsmevom si budete vykračovať ulicami krásneho mesta. 

Prvok ako dámske šaty a dámska koženková bunda?

Nie je toho málo, no predsa ani dámske šaty, ktoré zvolíte na večernú party sú chic !

Vhodným prvkom na ktorý nesmieme zabúdať aj počas chladných večerov alebo či už sa chystáme do práce je dámska koženková bunda, ktorú preferuje väčšina žien a určíte sú kúskom, ktorým vždy vedia vyčariť úžasný fashion štýl. 

Jeseň ohlásila svoj príchod a sním aj krásne babie počasie, ktoré nám vie vyčariť úsmev a zvoliť aj odvážnejšie prvky outfitov.

Vonku je krásne počasie a vy uvažujete  čo v takomto počasí obliecť na seba ?

Dámska bunda ktorá je štýlová a hodí aj ku skvelým džínsom ba dokonca chlapčenským štýlom ohúrite aj v boyfriend nohaviciach, ktoré dokonale viete kombinovať s dámskym svetríkom alebo dámskou košeľou a skvelými teniskami ale vhodné sú v jesennom období dámske čižmy.

Boyfriend džínsy majú pánsky štýl ale sú úžasné pohodlne a šik!

Tento uvoľnený vzhľad je opakom štíhleho jeanu, ktorý sa zužuje bližšie k vášmu telu a má pevnejšie uloženie. Čim viac sú džínsy roztrhané, tým to vyzerá lepšie. Nakoľko ide o kúsok,  ktorý je výrazný a dominantný kombinujte ho s jednoduchými kúskami, aby ste vyzerali viac štýlovejšie a exkluzívnejšie.  

Známa speváčka Selena Gomez miluje tento kúsok a vie ho úžasne kombinovať čí už so štýlovým tričkom, dámskou košeľou a v úžasnom luxusnom štýle  v ktorom ťa vie dostať na kolena... 

Vysoké lodičky predvedú krásny look a čierne dámske sexi tielko a dámska koženková bunda vytvoria štýl, ktorým jednoducho ohúrite. Výrazný rúž je istotne skvelá voľba !

Milé dámy snáď vás očaril aspoň jeden z týchto štýlov a vy sa môžete nechať uniesť kúskami a začať kombinovať svoje vecičky v šatníku!

 (106)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla