close

Ako si vybrať tú správnu športovú súpravu?

 (119)  

Výber dámskej teplákovej súpravy. Poradíme vám! 

Dámske športové súpravy 

Športom žije každý z nás. Väčšina ľudí sa v dnešnej dobe pozerá nato, aby sa cítili fit a zdravo. Neprejedali sa mastných jedál, sladkosťami a nepili sladené nápoje, ktoré nášmu telu neprospievajú a škodia. V prvom rade naše telo potrebuje, aby sme pili dostatok tekutín a hlavne v tomto období je pre nás veľmi dôležitý pohyb. Či už cvičenie, alebo samotne prechádzky v lese sú tou správnou voľbou pre naše telo. Čerstvý vzduch a večerná prechádzka, vám neuškodí a či milujete beh, alebo dlhé prechádzky v lese s dámskou teplákovou súpravou, to istotne nepokazíte. Ohromíte seba a aj okolie. Byť so sebou spokojná, robiť radosť navôkol, nielen sebe ale aj ostatným. Zdravie je pre nás to najdôležitejšie. Ako sa vraví v zdravom tele, zdravý duch. 

Dámske svetre a mikiny

Či už ste zástanca behu alebo trávite dlhé prechádzky v lese určite je aj pre vás pohodlný a kvalitný materiál, v ktorom sa budete cítiť pravé vy čo najlepšie je vás správnou voľbou. Teplejší materiál v chladných dňoch v ktorých si dáte na svojom zdravý záležať a budete sa cítiť pohodlne. Aj keď leto nám ešte nekončí no, chladné dni sa blížia o to viac. Na chladnejšie podmienky treba byť pripravený. V týchto chladnejších dňoch vás dámsky sveter alebo dámska mikina zahreje. Krásna bavlnená dámska mikina či už za daždivého počasia, chladnejšieho rána je vhodná v každom ročnom období. Milé dámy ak si potrpíte na štýl, v ktorom zaujmete. Dámsku mikinu skombinujte aj so štýlovými legínami a športovou obuvou. Takýmto outfitom skratka nič nepokazíte.

V štýle Kim Kardashian

Známe celebrity nosia takýto outfit ako je dámska tepláková súprava, ktorý vedia doladiť o to viac aj rôznymi doplnkami. Teplákové súpravy sú voľným a ľahkým materiálom na nosenie. Taktiež ak si chcete prechádzky užívať potrebujete aj takéto oblečenie v ktorom sa budete cítiť skvelo. Inšpirovať sa môžete aj známou Celebritou Kim Kardashian, ktorá nielen že štýlovo oblieka aj teplákové súpravy, v ktorých úžasné vynikne jej postava sú na nepoznanie.

Či už dámske tepláky, alebo dámske legíny, ktoré Kim Kardashian nosí sú s vysokým pásom. Tak milé dámy ak ste sa nechali inšpirovať tak určite si doplňte svoj šatník ideálnymi a v pohodlným teplákovými súpravami v rôznom strihu, ktoré vás neobmedzia v pohybe pri akomkoľvek športe. Z najkrajších trendov v móde bolo, aby sa športové oblečenie prispôsobilo každodennému používaniu, aby sa človek cítil pohodlne a stala sa neoddeliteľnou súčasťou každodenného nosenia či už súčasťou muža alebo ženy.

A čo dámske mikiny ? 

Teplé a pohodlné mikiny sú tohtoročný módny hit. Nemáte sa čoho obávať či už v čiernej, alebo bordovej dámskej mikine sa nestratíte ale naopak vyniknete a budete extravagantná. Sivou kombináciu taktiež nič nepokazíte. Sivá farba patrí skôr medzi neutrálne odtiene, tak ako aj biela aj čierna farba no touto kombináciou skrátka nič nepokazíte. Ale pravé naopak, tieto farby sa dajú skombinovať s rôznymi ostatnými farbami a preto je aj sivá farba na vrchole rebríčka najobľúbenejších odtieňov, tak prečo nezvoliť pravé sivú farbu? Hlavný je aj výber správnej farby, ktorá je pre vás tou najobľúbenejšou. Je dôležité aj s čím spájame dámsku mikinu či už je to mikina s kapucňou, určite ju treba doladiť aj správnym outfitom džínsami, nohavicami, športovou obuvou, aby sme v okolí vynikli. Ste dáma a radi experimentujete ? Nebojte sa zájsť aj do takýchto odvážnejších experimentov a zvoliť aj niečo z ležérnej módy. 

 (119)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla