close

Ako sa obliecť do práce

 (215)  

Ako sa obliecť do práce pohodlne a hlavne štýlovo?

Nenadarmo sa vraví že šaty robia človeka a v práci to platí dvojnásobne. Ak vykonávate vašu prácu v kancelárii, "business casual" je nevyhnutnou súčasťou. Mnoho firiem si dnes potrpí na vzhľad svojich zamestnancov, keďže práve oni sú reprezentatívnou vizitkou celej spoločnosti. Poradíme vám, ako sa správne obliecť v lete, aby ste svojím vzhľadom získali povýšenie! 

Ako sa obliecť do práce v lete

Letné odhaľovanie tela sa už považuje za úplne "normálne". Teplé počasie sa má však skončiť pred dverami kancelárie. Obnažené sme fyzicky ku kolegom akoby bližšie, zmenšuje sa intímna zóna. A nemusí to byť každému úplne príjemné. 

Ak mini tak len decentne.

Mini sukne a tielka majú svoj čaro po pracovnom čase. Do kancelárie rozhodné nepatria. Patria sem blúzky, tričká s rukávom a sukne s dĺžkou aspoň 10 cm nad kolená.

Šaty do práce

Pri dĺžke šiat je dobré uvedomiť si, že aj napriek teplotám je pracovisko miestom na konzervatívnejšie obliekanie. Ideálna je dĺžka po kolená, prípadne tesne nad ne. Sú však aj miesta, kde sa dámy musia zmieriť s konzervatívnou dĺžkou pod kolená a pančuchami. Pokiaľ na takom nepracujete, gratulujeme. Na pančuchy sa vykašlite. Horúčava s nimi je fakt nepríjemná.

Sako do práce

Niektoré pozície si vyžadujú, aby dáma mala na sebe počas dňa obzvlášť pri pracovných stretnutiach aj vrchný odev. Či už je to kardigan, zavinovací svetrík, alebo sako – a tie sa dajú vybrať tak, aby v horúcich dňoch spôsobili čo najmenšiu ujmu. Pri sakách je dobré, aby boli vyrobené z ľahkej bavlny, rozhodne nevoľte umelé tkaniny alebo vlnu inač Vám okrem potenia hrozí úpal =) 

Tip od nás:

Vybrali sme pre vás vhodnú kombináciu spojenú s riflamitričkom s ktorým určite nič nepokazíte. Na vrch môžete zvoliť jednoduché sako alebo kardigan. Okrem toho, že sú populárne, fungujú skvelo aj v pracovnom prostredí. 

Ak sme Vám týmto článkom predsa nedokázali pomôcť, tak si pozrite celú našu ponuku na www.amando.sk

 (215)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla