close

Ako nosiť svetre?

 (25)  

Cez zimné obdobie, kedy je potrebné obliekať si až niekoľko vrstiev oblečenia, možno menej radi kombinujeme. Niekedy sa stáva, že naše oblečenie na zimu skĺzne do nudnej kombinácie nohavíc či riflí a zimného svetra. Tu je niekoľko tipov na to, ako práve svetre na zimu kombinovať tak, aby bol váš outfil zaujímavejší.

Sveter s letnými šatami či sukňou

V tejto jesennej a zimnej sezóne nemusíte nechávať svoje letné oblečenie na dne šatníka! Bez problémov sa aktuálne kombinujú jednotlivé kúsky rôznych sezón a vyzerá to fantasticky. Takže bez problémov vytiahnite vašu obľúbenú letnú sukňu, skombinujte ju so svetrom a čižmami  - výsledok bude skvelý. Rovnako môžete použiť aj šaty, na ktoré dáte sveter. Dajte si však pozor na príliš letné motívy – ako sú letné kvety, ktoré sa hodia vyslovene na leto.

Vrstvenie

Zimný sveter, ktorý má voľnejší strih môžete nechať vyniknúť s čipkovaným tielkom alebo s body. Nechajte decentne odhalené rameno, ktoré ukáže kúsok z čipky tielka alebo topu. Je to zaujímavý detail, ktorý okamžite pridá príležitosť vášmu vzhľadu. 

Oversize

Rovnako, ako to bolo v minulej sezóne, aj tento rok sú veľmi moderné svetre oversize. Oversize svetre siahajú asi do polovice stehien a sú rôzneho strihu. Najlepšie vyzerajú s legínsami alebo úzkymi nohavicami a vysokými topánkami, ak preferujete elegantný štýl, alebo aj s džínsami a členkovými čižmami. Oversize sveter zahalí aj nedokonalejšie partie, napríklad v oblasti bruška.

Asymetrické svetre na zimu

Okrem oversize svetrov si túto sezónu určite obľúbite aj asymetrické svetre, ktoré sú veľmi moderné. A taktiež sa aj skvelo kombinujú. V prípade potreby dokážu efektne zakryť menej dokonalé partie tela a navyše sú aj veľmi pohodlné. Kombinovať ich môžete takmer s čímkoľvek, ale najlepšie sa hodia k nohaviciam úzkeho strihu.

 (25)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla