close

Ako nosiť a kombinovať sukne cez zimu?

 (162)  

Sukna je bezpchochyby obľúbený kúsok oblečenia. Vyzerá žensky, dá sa skvelo kombinovať k športovému aj elegantnému oblečeniu, je praktická. Ak však patríte medzi tie, ktoré nepovažujú vhodné nosenie sukní cez zimu, nezúfajte. Hľadajte len spôsob ako ju kombinovať ku vášmu oblečeniu. Je to jednoduché!

Nezabúdajte na pančušky 

Najdôležitejšie je rátať s tým, že vám pravdepodobne cez zimu bude v sukni zima. Preto dbajte na to, aby ste sa dobre obliekli. Myslíme tým pod sukňu. Najvhodnejšie je, keď si vyberiete hrubé pančušky, napríklad, čiernej farby. Odporúčame vám však vyskúšať aj iné farby. Vynikajúco oživia váš outfit. Avšak dávajte si pozor na to, aby vám ladili s ostatným oblečením. Druhou alternatívou sú aj nadkolienky. Tie môžete nosiť na hrubé pančušky aj klasické silonové nohavice. Splnia účel a vyzerajú módne.

Kombinujte

Druhou výhodou nosenia sukní cez zimu je, že s ňou vyčarujete skvelý outfit cez leto aj cez zimu. Môžete ich kombinovať so športovými čižmami aj štýlovými čižmičkami po členok. Móda hovorí, že môžete bez problémov kombinovať aj letný štýl sukne so svetrom. Sukňa sa vám hodí aj ku klasickému nátelníku či krátkemu tričku. Vyskúšajte ju skombinovať aj s košeľou.

Vynikajúci štýl na oslavu

Sukňa je ideálny kúsok aj na oslavy či špeciálne príležitosti. Tým, že ju viete kombinovať naozaj podľa chuti, je veľmi jednoduché ju skombinovať na športovo aj elegantne. Vyberte si úzku puzdrovú sukňu s hrubšou košeľou na firemnú oslavu alebo sukňu do tvaru A a nátelník na rodinnú oslavu.

Aj pokiaľ nie ste vyslovene fanúšik sukní, určite ich praktickosť mnohokrát oceníte. Zaobstarajte si do šatníka aspoň niekoľko. Hľadáte ďalšie tipy ako nosiť suknu? Sú tu.

 (162)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla