close

Ako nosiť košele?

 (113)  

Košeľa dnes rozhodne nepatrí iba do kancelárie. Môžete ju nosiť na množstvo spôsobov, kombinovať, vytvárať rôzne štýly a rozhodne v nej budete vyzerať neodolateľne! Veľkou výhodou nosenia košieľ pritom je, že sa dá v nej vyzerať elegantne a športovo zároveň. Všetko závisí iba od toho, ako sa ju rozhodnete skombinovať. My však odporúčame tieto dokonalé oufity s košeľou:

Pásikavá klasika

Klasická jednofarebná alebo pásikavá košeľa je práve ten kúsok, ktorý nemôže chýbať vo vašom šatníku. Vyberte si buď jednofarebný štýl košele alebo niečo odvážnejšie – košeľu s pásikmi. Tento štýl vyzerá bezchybne s úzkymi riflami či elegantnejšími úzkymi nohavicami. Ako femme fatala budete pôsobiť, keď si dáte ku tejto košeli sukňu s úzkym strihom. Neváhajte ani kombinovať a dajte si na košeľu vestu či rifľovú bundu. Pokojne môžete použiť aj doplnok v tvare dlhšieho náhrdelníka.

Asymetrická košeľa

Objavte aj niečo netradičné! Objavte množstvo asymetrických košieľ, ktoré vyzerajú zaujímavo. Dodajú vám osobitý štýl. Môžete ju skombinovať aj s kraťasmi a s hrubými pančuškami v chladnejšom počasí, s krátkou sukňou či s džínsami.

Volániky

Pamätáte si ešte na niekdajšiu módu v štýle žabó? Aj takýto štýl sa pre vás hodí! Vynikajúco sa nosí práve do práce, pretože túto košeľu môžete skombinovať so sukňou či s elegantnými nohavicami. Kombinujte ju aj so sakom alebo svetríkom. Dobre sa budete cítiť v akejkoľvek farbe tejto košele či strihu. Nebojte sa volánov, sú zábavné.

 

Prečítajte si aj niekoľko ďalších spôsobov, ako kombinovať košeľu.

 (113)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla