close

Aké plavky zvoliť, ak máte príliš malé alebo príliš veľké prsia? Amando vám poradí!

 (192)  

V minulom článku sme vám priniesli všeobecné tipy, ako si zvoliť tie správne plavky pre váš typ postavy. Dnes sa budeme venovať tomu, ako zvýrazniť svoje poprsie, ak jeho veľkosť nezodpovedá vašim predstavám a chceli by ste, aby plavky aspoň opticky zväčšili túto časť vášho tela. Naopak, ak tu máme dámy, ktoré majú opačný problém – majú väčšie prsia, ako by si želali – prinášame tipy, aké plavky zvoliť, aby ste sa cítili pohodlne a prirodzene.

Každá z nás by túžila mať postavu s ideálnymi mierami. Avšak, každá žena je nádherná a unikátna, či už má toho niekde viac, či niekde menej. Niekedy to však dokáže urobiť veľa problémov a starostí – napríklad pri hľadaní vhodného strihu plaviek. Ak však zavítate na AMANDO, všetky tieto starosti sa vytratia a vy si budete môcť užívať dovolenkové zážitky naplno. Pred tým, ako začnete nakupovať v našom e-shope si však prečítajte, aké plavky budú najvhodnejšie pre váš typ poprsia.

Plavky pre príliš malé prsia

Pre ženy s menším poprsím sú mimoriadne vhodné plavky, ktorých vrchný diel má výstuž. Plavky s vystuženým vrchným dielom opticky zväčšia vaše poprsie. Treba však dávať pozor na to, že takýto „zlepšovák“ nemusí vždy vyzerať prirodzene a v takom prípade je to skôr na škodu, ako na osoh. Mnohí ľudia viac ocenia malé prirodzené poprsie, ako veľké, no nie vaše. Zváženie je však na vás – najdôležitejšie je to, ako sa cítite VY a nie, čo si myslia iní.

Prirodzenejším variantom sú plavky, ktorých vrchný diel je rôznym spôsobom štruktúrovaný – vhodné sú najmä volány, či strapce, ktoré opticky pôsobia tak, že sa vaše poprsie zdá väčšie, no zároveň nejde o neprirodzenú úpravu.

Čo sa týka farieb, voľte plavky sýtych farieb. Nebojte sa červenej, oranžovej, fialovej, ale ani neónových farieb.

Plavky pre príliš veľké prsia

Ešte vždy sa medzi dámami šíri fáma, že ženy s väčším poprsím sa majú lepšie a majú sa čím pýšiť. Istotne, mať väčšie poprsie má množstvo výhod, ale aj nevýhod. Jednou z nich je, že väčšie prsia sú veľkou záťažou a je často problémové nájsť si vhodnú spodnú bielizeň, nieto ešte plavky. Dámy sa chcú totiž vyhnúť tomu, aby mali prsia spadnuté, či tomu, aby sa stalo, že by sa prsia v plavkách neudržali a nastalo by faux-pas pred celou okolitou spoločnosťou na pláži, či na kúpalisku.

Preto je potrebné, aby si ženy s väčším poprsím hľadali výlučne plavky s kosticami, ktoré podporia to, aby plavky udržali prsia na jednom mieste. Ak sú vám však plavky s kosticami nepríjemné, je tu aj variant B: plavky s prekríženými hrubými ramienkami na chrbte, alebo aspoň plavky s hrubými ramienkami. Vhodné sú tiež aj plavky, ktorých vrchný diel má namiesto ramienok celý pás, ktorý vedie cez krk.

Treba sa vyhnúť plavkám bez ramienok, alebo iba s veľmi tenkými šnúrkovými ramienkami.

Veríme, že sme vám výrazne uľahčili výber tých správnych plaviek. Teraz už stačí iba kliknúť na náš e-shop amando.sk a vybrať si! Príjemné nakupovanie!

 (192)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla