close

Aké oblečenie si zbaliť na dovolenku k moru? 2. časť

 (163)  

Pokračujeme v balení sa na dovolenku k moru. Čo by ste teda okrem produktov z predošlého článku mali mať vo svojom cestovnom kufri?

  

Crop-top

Na dovolenke pri mori sa môžete so svojimi outfitmi naozaj vyblázniť a dovoliť si aj to, čo by ste si inokedy neobliekli. Veľmi trendy, štýlové a chic sú crop-topy. Crop-top sa hodí ku kraťasom, nohaviciam aj sukniam. Vezmite si ich teda pokojne viac, určite ich využijete.

  

Jednoduché tričko

Jednoduché tričko by nemalo chýbať nielen v žiadnom šatníku, ale ani v žiadnom cestovnom kufri. Dá sa totiž veľmi ľahko kombinovať s rôznymi inými druhmi oblečenia a stáva sa tak veľmi praktickým spoločníkom na cesty. Jednoduché tričko vám v kufri ušetrí mnoho miesta a núdzu o rozmanité outfity na dovolenke určite mať nebudete. Stačí si vziať nejaký štýlový náhrdelník, opasok, či šatku a máte outfit ako vyšitý.

  

Tielko

Istotne nemusíme písať prečo je tielko také vhodné práve na dovolenku k moru. Ale aspoň pre istotu: tielko je ľahké, vzdušné, sexi, štýlové, moderné a výborne sa kombinuje s čímkoľvek. Čo viac si priať?

  

Tunika

Tunika je ideálnym kúskom oblečenia na leto. Tuniky sú vzdušné a veľmi trendy. Veľmi dobre sa nosia ku kraťasom, sukniam, alebo môžete tuniky použiť ako ľahký „prehoz“ na plavky.

 

Aspoň jeden blejzer

Ako sme písali v minulom článku – hoci vám želáme, aby ste mali iba slnečnú dovolenku, treba pre istotu myslieť aj na to, že sa k večeru pod vplyvom búrok môže pri mori ochladiť. Blejzer vám vtedy padne veľmi vhod a nemusíte sa báť, že by vám blejzer zabral v kufri veľa miesta.

  

Nočná bielizeň

Na nočnú bielizeň taktiež netreba zabúdať. Určite si vezmite jedno pyžamo, ak by boli noci chladnejšie. Nezabudnite si však vziať aj nočnú košeľu. Pri jej výbere si dajte osobitne záležať, ak idete na prvú spoločnú dovolenku s partnerom. Na prvé spoločné dovolenky sa vždy dlho, častokrát i doživotne, spomína. Takže: pyžamo pre prípad chladu, pekná nočná košeľa z amando.sk pre oživenie nočných dovolenkových zážitkov.

  

Klobúk

Pri mori nie je až tak cítiť silnú páľavu slnka. Keď sa kúpete v príjemne studenom mori, ani si neuvedomíte, ako veľmi to slniečko páli. Vaša hlava je mu však stále vystavená a večer vám to môže všetko spočítať. Úpal na dovolenke nie je nič príjemné, preto nezabudnite na nejakú pokrývku hlavy. Z módneho hľadiska je ideálny elegantný chic klobúk.

 

Plážové doplnky

No a napokon, pre tie pravé dovolenkové plážové dobrodružstvá si nájdite v kufri miesto aj na plážové doplnky – nafukovačky a naše trendy štýlové uteráky.

Príjemnú dovolenku s produktmi z amando.sk vám želá celý náš tím!

 (163)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla