close

Aké bundy sa nosia v zimnej sezóne 2019?

 (37)  

Práve v tomto článku sa budeme menej zaoberať funčnosťou a kvalitou búnd, ktorej vlastnosti sú najmä v zimnej sezóne mimoriadne dôležité. Povieme si však niečo o tom, aké bundy, strihy a farby sa nosia práve túto sezónu, aby ste si vy mohli nájsť to pravé orechové. Veľkou výhodou je, že zatiaľ čo nám móda diktuje niektoré hlavné prvky sezóny, stále platí, že sa nosí takmer všetko, čo vyhovuje majiteľovi. Poďme si však predstaviť niekoľko trendov jesennej a zimnej sezóny 2019:

    

1. Parka

Parka je názov pre bundu, ktorá je niečo ako kríženec bundy a kabáta. Výhodou parky je, že sa dá nosiť k elegatnému a zároveň športovému oblečeniu. Záleží len na tom, s čím ju skombinujete. Klasická parka siaha asi do polovice stehien a má praktickú kapucňu. Väčšinou sú prešívané a so štýlovou kožušinkou. Tie lepšie kúsky, ktoré nájdete aj u nás, sú obojstranné a vyteplené. Parka skrátka zdvihne náladu aj v tom najstudenšom počasí.

  

2.   Elegantné bundy a la kabát

Ak chcete stále ostať pri bunde, le preferujete niečo elegantnejšie, ale teplé zároveň, tento typ bundy bude pre vás ideálny. Takáto bunda má elegantnejší strih ako parka, zvyčajne nemá kapucňu, má štýlový detail ako je, napríklad, opasok. Bude sa vám hodiť najmä vtedy, keď hrá vo vašom šatníku prím hlavne elegantné oblečenie.

   

  

3. Farby

Zaujíma vás tiež, aké farby sú moderné túto sezónu? Okrem klasických zemitých a jesenno-zimných odtieňoch móda diktuje, že sa netreba držať na uzde. Čiže môžete pokojne siahnuť po metalických alebo pastelových odtieňoch búnd, ktoré budú túto sezónu rozhodne trendy. Ak preferujete skôr nadčasový odtieň, zvoľte si metalickú sivú alebo striebornú bundu, ktorá bude dokonalým kúskom vášho outfitu.

  

4.   Objemné štýlové bundy

Hodia sa najmä pre tie z vás, ktoré chcú byť počas celej zimnej sezóny v teple od hlavy po päty. Takéto bundy môžu na prvý pohľad pôsobiť neforemne, ale s peknými topánkami vyzerajú skutočne trendovo a navyše – zima vás len tak nerozhádže. 

 (37)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla