close

5 tipov na letné plážové oblečenie pre moletky

 (137)  

Pre štíhle ženy je leto príležitosťou ukázať všetko, čo cez zimu skrývajú pod oblečením. Pre moletky a ženy plnších tvarov je leto skôr frustrujúce. Žiadne zúfanie! Aj keď máte pár kíl navyše, môžete vyzerať v letných outfitoch skvele! Ako sa teda obliecť na pláž, na prechádzku po móle, či len tak do mesta tak, aby ste nepôsobili nudne a zároveň nemuseli čeliť nepríjemným pohľadom? Je to jednoduchšie, ako sa zdá. Pozrite si našich 5 tipov na letné plážové oblečenie pre moletky a tieto inšpirácie zrealizujte nákupom na amando.sk. Aj vy môžete v tejto druhej polovici leta zažiariť!

Plavky

Plavky sú azda najproblémovejšou voľbou v lete. Ako si vybrať tie správne? Plnšie dámy takmer ihneď vylúčia možnosť, že by si kúpili bikiny. Bikiny považujú za plavky vhodné pre štíhle dámy. Nemusíte sa však uchyľovať hneď k jednodielnym plavkám. Porozhliadnite sa na amando.sk a objavíte vkusné bikiny, ktoré pristanú každej žene. Dôležité však je vedieť správne upozorniť na partie tela, ktorými sa môžete pýšiť. Napríklad tieto bikiny s volánmi nádherne vytvarujú hornú časť tela a zvýraznia vaše poprsie.

Ak by ste sa však predsa len rozhodli pre jednodielne plavky, nemusíte ihneď siahať po fádnych sivastých farbách. Stavte na farebnosť, ktorá všetkým ukáže, že hoci máte pár kíl navyše, nebojíte sa užívať si život. Len smelo do toho!

 

Plážové šaty

Fantastickým spoločníkom na dovolenkách pri mori sú aj plážové šaty. Poznáme to – kým sme vo vode, všetko je v poriadku, na nič nemyslíme a užívame si každú chvíľku. Keď však máme vyjsť z vody medzi ľudí ležiacich na dekách, ktorí sledujú všetkých kúpajúcich sa, cítime sa nepríjemne. Na potlačenie nepríjemných pocitov pri prechádzaní z bazénu do bazénu, do reštaurácie, na toaletu, či z pláže do svojho ubytovania sú výborné plážové šaty, tuniky a sukne. Veľmi rýchlo si ich cez seba prehodíte, keď vyjdete z vody a rovnako rýchlo ich zo seba zhodíte, keď sa budete do vody vracať. Môžete si na amando.sk zvoliť úplne nepriehľadné plážové šaty, alebo opäť ukázať trochu ženského sexepílu a obliecť si priehľadnejšie plážové šaty, ktoré upozornia na vaše krivky. Je to iba na vás.

 

Maxi šaty a maxi sukňa

Pohneme sa ďalej od pláže a presúvame sa na príjemné letné večery, prechádzky po námestiach a večere s priateľmi. Aj pri týchto príležitostiach chceme vyzerať dobre a chceme odpútať pozornosť od každej nedokonalosti. Ak sú touto nedokonalosťou kilá navyše, veľmi vhodné je vsadiť na maxi šaty, či maxi sukňu namiesto mini šiat a mini sukní. Aj s maxi šatami viete vyzerať skvelo a zvýrazniť všetko, čo zvýrazniť chcete, pri tom odpútať pozornosť od chybičiek krásy. Navyše, maxi šaty zabezpečia vaše pohodlie a komfort. Vďaka vzdušnosti sa vám horúce letné dni nebudú zdať až také hrozné a vďaka svojej dĺžke maxi šaty zabezpečujú, že sa nemusíte neustále kontrolovať, či vám niečo nechcené nevytŕča.

          

 

Overal

Dámy s plnšími tvarmi sa taktiež často bránia noseniu overalov. Koľká škoda, overaly vyzerajú fantasticky aj na plnších ženách a dokonale tvarujú postavu. Len sa o tom presvedčte na obrázku nižšie a vzápätí klikajte na amando.sk a vyberte si ten váš. Toto leto musíte aspoň jeden overal mať!

Zdroj: Pinterest

   

Jednoduchosť spojená s rafinovanosťou

Napokon sa posúvame k úplne bežným, kvázi nudným dňom. Tu je dokonalým pravidlom spojiť jednoduché čisté línie s jedným rafinovaným výraznejším kúskom. Veľmi dobrým vzorom nám môže byť takýto jednoduchý outfit oživený čipkovým kardigánom. Jednoduché a efektné.

Zdroj: Pinterest

  

Nebráňte sa novým možnostiam a ukážte všetkým, že i napriek kilám navyše viete byť štýlová a sexi. S amando.sk sa vám to určite podarí!  

 

 (137)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla