close

Štýlová v jeseni alebo v zime ?

 (160)  

Čo si obliecť do chladného jesenného, ba dokonca studeného zimného počasia 

Milé dámy toto leto bolo pre vás slnečné a hrejivé. Užili i ste si kopec slniečka pri mori, veľa hudby elánu a rodinnej pohody. Skvelej atmosféry a večernej pohody s priateľmi. Vyrazili ste si niekam s rodinou priateľmi na výlet a užívali si hrejivé, slnečné lúče ale je tu čas, kedy prichádza aj to prechodné a studené obdobie, ktoré väčšina z nás nemusí.

Daždivé počasie a silný vietor, mrazivé dni a noci, ktoré na naše telo pôsobia, nie veľmi príjemné a nášmu organizmu to nie veľmi prospieva. No počasie si človek nevyberie, nech je aké je treba byť dôkladné pripravený a mať v šatníku kopec dámskych prechodných búnd, ba dokonca v mínusových teplotách, ktoré sú prevažné v noci a nie príjemným potešením a zvykom pre naše telo. V takýchto mínusových a zimných teplotách je potrebné sa zahriať dámskou zimnou bundou, ktorá vás určíte príjemné zahreje. Nech je akékoľvek počasie či už jeseň, ktorá sa čím ďalej tým viac blíži. Alebo prší či fúka silný vietor. V dámskom šatníku, by ste mali mať odložené dámske bundy, ktoré sú vaším spoločníkom na dlhých cestách, alebo na prechádzkach, zimných túrach s priateľmi. 

Na jar alebo jeseň ba dokonca zimu je dôležité si vybrať skvelý outfit a k tomu kombinovať krásny a hrejivý dámsky kabát alebo dámsku bundu, v ktorej vyniknete a budete krásne okúzľujúca a sexi. Dokonalá dámska bunda musí zvládnuť všetky podmienky. Nával dažďa, vetra ba dokonca v mínusových teplotách má byť príjemným spoločníkom na cestách.

A či je zima alebo sú mínusové teploty, každá z nás chce vyzerať štýlovo a elegantne či už sa chystáme do práce alebo na výlet. Výber trendy a šik dámskej bundy je len na vás. S výberom vám určíte pomôžeme a poradíme, aké sú módne trendy tejto zimy, preto sledujte náš blog.

Čo tak elegantná a nebezpečná čierna ? 

Čierny kúsok je prvkom, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej nákupnej maniačky. Čierny kúsok je skrátka trend a preto ak si zvolíte čierny trendový  kúsok, ktorý je predsa tou správnou voľbou. Hodí sa ku všetkému a je prvkom, ktorý je jednoznačné ideálny na akúkoľvek príležitosť. 

Či už krátky model čiernej zimnej dámskej koženkovej bundy sa hodí na zimné prechádzky. Krátke dámske bundy ocenia skôr dámy, ktoré majú postavu za ktorú sa nehanbia a zvolia džínsy, kožené čižmy a krátku koženkovú bundu alebo na zimné obdobie sa hodia prevažne zimné dámske bundy, takouto kombináciou skrátka nič nepokazíte. Ak neste dáma ktorá sa oblieka elegantne a volíte skôr štýlový alebo športový outfit, tak určite ani boyfriend džínsy,  svetrík a luxusná dámska modrá bunda, ktorá vás fantasticky zahreje nie je zlou voľbou. Kúsky v šatníku treba kombinovať a dopĺňať, aby ste čo najlepšie vynikli a očarili nielen seba ale aj okolie.

Na farbe nezáleží ale ak si potrpíte na farbe, ktorá je hitom zimy, tak je to určite elegantná sexi čierna farba a okúzľujúci modrý odtieň, bordová ktorá je hriešna a sexi a pristane čiernovláskam a je krásne výrazná. 

Šaty a dámsky kabát ?

Kombinácia ktorá je skratka šik. Elegantný kabát a šaty z vás urobia bohyňu večera. Ak sa chystáte na party, tak bezpochyby budete dámou večernej noci. Šup šup už len nájsť a kombinovať prvky, ktoré z vás urobia neodolateľné hriešnu ženu a vy sa môžete pripraviť sa na večer plný elánu a skvelej zábavy ... 

S čím kombinovať dámsky kabát ?

Pýtate sa nato, ako kombinovať dámsky kabát a aký prvok outfitu sa ku takémuto dámskemu kabátu hodí? Ak zamierite do prvku, kde zvolíte čierny dámsky kabát, tak sa nemáte čoho obávať či už džínsy alebo sukňa sa hodí ku dlhému dámskemu kabátu a urobí z vás elegantnú dámu hodnú ísť na akúkoľvek príležitosť. 

Príjemný večer milé dámy !

 (160)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla