close

Šaty na výlet – čo si obliecť na výlet s rodinou či priateľmi?

 (104)  

Letné prázdniny sú už v plnom prúde a my všetci sa tešíme na nezabudnuteľné zážitky na dovolenkách a výletoch s našimi rodinami a priateľmi. Aké šaty si však zvoliť pri takejto príležitosti? Čo si obliecť, aby ste sa cítili pohodlne a zároveň váš outfit vyzeral chic, štýlovo a sviežo?

Áno, mohli by ste si povedať, že výlety sú najmä o získavaní zážitkov a bezstarostných chvíľach, na čo riešiť také veci, ako outfit? No, dámy, všetky veľmi dobre vieme, že na to, aby sme sa cítili slobodne, bezstarostne a príjemne, potrebujeme mať naozaj dobre vystavaný outfit, ktorý skryje všetko to, čo chceme skryť a zároveň nám dodá pocit pohodlia.

Ako sa teda obliecť? Zvoliť šaty, sukňu, či rifle alebo kraťasy? Teraz vám ukážeme zopár skvelých možností, ako si zostaviť štýlový outfit z moderných kúskov oblečenia z nášho e-shopu AMANDO. A už je na vás, čo si z nášho obchodu vyberiete! Amando.sk ponúka totiž rôznorodé produkty, medzi ktorými si nájde to pravé „orechové“ každý z vás.

V dnešnom článku vám predstavíme nádherné šaty na výlet, sukne a kraťasy na výlet. V nasledujúcom článku si môžete pozrieť naše tipy na outfity, pozostávajúce z riflí, legín a mikín.

 

Šaty na výlet

Väčšina žien by pri výbere outfitu na výlet nad šatami ani nepremýšľala. Chyba! Šaty môžu byť taktiež veľmi pohodlným spoločníkom na cesty. Pokiaľ sú šaty voľné, vzdušné a primeranej dĺžky (tak, aby ste si ich stále nemuseli kde-tu poťahovať), sú jednou z najlepších volieb outfitu na výlet. Šaty sa ľahko obliekajú, nemajú gombíky, ktoré by vás tlačili, či znervózňovali, alebo zdržiavali pri návšteve toalety. Zároveň pôsobia žensky, elegantne a dodávajú ostatným pocit, že ste si na outfite naozaj dali záležať.

Na amando.sk si môžete zvoliť napríklad takéto jednoduché tmavomodré šaty bez rukávov s väčším výstrihom, ktorý umožní, aby ste sa na výlete pekne opálili. Voľná volánová sukňa vám dodá pocit pohodlia a výrezy na zadnej strane dodajú celému outfitu nevídaný šmrnc. Outfit môžete doplniť jemnými sandálkami, náhrdelníkom a hurá na cesty!

Najlepšie šaty na amando.sk          

 

Ďalšou možnosťou pre jednoduché nekomplikované dámy sú takéto obtiahnuté sivé šaty z príjemnej elastickej textílie. Obtiahnuté šaty zvýraznia krivky ženskej postavy, no elastická textília zabezpečí, aby ste nemali pocity tesnosti a nepohodlnosti. K takýmto šatám sa skvele hodia tenisky, ktoré pocit pohodlia ešte viac podčiarknu.

Najlepšie šaty na amando.sk

  

Elegantné šaty sa rozhodne hodia na výlety spojené s návštevou pamiatok, hradov, zámkov a historických budov. S tými pudrovými šatami z amando.sk do tejto scenérie vášho výletu dokonale zapadnete a bude sa zdať, že sem naozaj patríte. Vzdušnosť materiálu a voľnosť týchto šiat vám zabezpečí komfort po celý deň.

  

Sukňa na výlet

Ak máte rady sukne a rozhodli ste sa, že práve sukňa bude spoločníkom na vašich cestách, istotne vám odporúčame zvoliť takúto ľahkú vzdušnú midi sukňu, alebo nazbieranú čiernu maxi sukňu. Obe sukne sú mimoriadne pohodlné vďaka svojim vzdušným materiálom. Veľké plus je aj to, že sukne neobopínajú postavu a tým dodávajú svojim nositeľkám pocit voľnosti. Sukne tejto dĺžky sú skutočne najvhodnejšou voľbou – ak by ste zvolili mini sukňu, necítili by ste sa komfortne, neustále by ste si ju poťahovali a sledovali, či vám  nej nevykúka nič, čo by ste nechceli. Skvelé je aj to, že k obom týmto sukniam si stačí dať jednoduché biele tričko, tenisky alebo sandále a ste pripravená na nové dobrodružstvá.

Najlepšie sukne na amando.sk          

 

Kraťasy na výlet

Kraťasy sú taktiež veľmi vhodné na cestovanie a na aktívne trávenie výletov a letných dní. Ľahké a vzdušné kraťasy, ktoré nie sú úplne obtiahnuté, ale skôr voľnejšie, urobia váš deň ešte krajším. U nás, na amando.sk, máte na výber mnohé kraťasy rôznych štýlov, farieb, strihov a vzorov. Vyberáme zopár z takých, ktoré by vám na výlete mohli poslúžiť svojou jednoduchosťou, ľahkosťou, vzdušnosťou a zároveň z vás urobili štýlovú sexi výletníčku.

Najlepšie kraťasy na amando.sk                     Najlepšie kraťasy na amando.sk

 

To by bolo z dnešných tipov všetko. Nabudúce sa môžete tešiť na tipy v oblasti: rifle na výlet, legíny na výlet a mikiny na výlet.

Zatiaľ si však môžete samostatne vybrať na amando.sk.

 (104)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla