close

ŠATY NA VÝLET 2 – ČO SI OBLIECŤ NA VÝLET S RODINOU ČI PRIATEĽMI?

 (91)  

V minulom článku sme sa venovali šatám, sukniam a kraťasom na výlet. Hľadali sme tie najlepšie varianty týchto produktov, ktoré vám na výlete zabezpečia komfort a zároveň vytvoria štýlový, chic outfit.

Šaty, sukne a kraťasy však zďaleka nie sú jedinými možnosťami, ktoré si môžete zvoliť pri výbere outfit na výlet. Dnes sa preto pozrieme na ďalšie produkty: rifle na výlet, legíny na výlet a mikiny na výlet, v rámci ktorých budeme opäť hľadať tú najideálnejšiu kombináciu pre prežitie bezstarostných chvíľ s vašimi blízkymi.

 

Rifle na výlet

Rifle na výlet nie sú úplne najlepším nápadom a zo všetkých možností vám rifle na výlet odporúčame najmenej. Ak sa však predsa rozhodnete pre outfit spojený s rifľami, určite sa nezameriavajte na obtiahnuté tesné rifle. Rifle tohto druhu by iba spôsobili, že by ste sa na výlete potili, znemožňovali by vám aktívny a rýchly pohyb a pri cestovaní autom, autobusom, či vlakom by vás z každej strany tlačili. Cestou na výlet sa však máte cítiť pohodlne, preto vám odporúčame vyberať si rifle voľnejšieho strihu, elastických materiálov a pokojne o kúsok väčšie, ako bežne nosíte.

Najlepšie rifle na amando.sk          

  

Legíny na výlet

Legíny sú symbolom pohodlia, komfortu, praktickosti a štýlovosti. Ak sa chcete na výlete cítiť pohodlne a mať pocit, že ste ľahká ako pierko, legíny sú to pravé, na čo by ste sa mali zamerať. Máte na výber z mnohých možností, strihov, či štýlov. Ak chcete jednoduchý každodenný look, môžete si zvoliť klasické čierne alebo šedé legíny, ku ktorým pridáte jednoduchú tuniku, tričko, či crop-top a môžete vyraziť. Ak ste však športovejší typ a aj váš výlet sa bude niesť v športovom duchu, môžete si objednať niektoré z našich top športových legín. Pri výbere farieb a vzorov sa cíťte slobodne. Skvele vyzerajú aj jednofarebné bezvzorové legíny, viacfarebné legíny, či vzorované legíny. Veľmi sexi sú legíny, ktoré sú po bokoch priesvitné.

Najlepšie legíny na amando.sk      

  

Mikiny na výlet

Netreba zabúdať na to, že i v lete nás môže zastihnúť chladnejší vietor, búrka, či dážď. Zároveň treba mať na pamäti to, že počasie a denná teplota klesajú so stúpajúcou nadmorskou výškou.  Preto treba mať vždy po ruke aj teplú a zároveň štýlovú mikinu. Na výlet je najlepšie zvoliť si mikinu na zips, ktorú si nemusíte preťahovať cez hlavu. Je to veľmi praktické a pohodlné. Mikiny na amando.sk sú stvorené pre každú ženu. Môžete si zvoliť elegantné mikiny s kvetinovými vzormi, športové mikiny, či predĺžené mikiny, ktoré sa skvele hodia aj k vyššie spomínaným legínam.

Najlepšie mikiny na amando.sk                   

 

Výber necháme na vás. Čokoľvek, čo si u nás na AMANDO vyberiete, sa stane vaším verným spoločníkom na cesty. Príjemný výlet a šťastnú cestu s amando.sk!

 (91)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla