close

Šaty na svadbu 2 – ako si vybrať tie správne?

 (166)  

V minulom článku sme vám poskytli zopár rád a tipov, ktorým veciam sa treba vyvarovať, pokiaľ ide o šaty na svadbu. V dnešnom článku vám prinášame rady a tipy, ako si vybrať tie správne šaty na svadbu, aby ste boli nielen krásnou, ale aj primerane oblečenou svadobnou hostkou.

Ak sa svadba bude niesť v istom štýle, dodržte ho

Čoraz viac sa stávajú populárnymi svadby vedené v istom štýle. Najčastejšie to býva retro štýl osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, ale výnimkou už nie je ani nosenie masiek v duchu pirátov, rozprávkových postavičiek a podobne. Hoci sa vám to môže zdať nevhodné, dodržte túto požiadavku mladomanželov. Nezabudnite, že sa idete zabaviť na ich účet, ba čo viac, budete súčasťou ich veľmi dôležitej životnej udalosti a je viac než korektné vyhovieť ich predstave o tomto dni. V tomto prípade idú vaše vysnívané šaty na svadbu bokom a prispôsobíte sa tomu, čo sa požaduje. Pokiaľ ide o retro štýl, veľmi populárne sú bodkované šaty bielo-čiernej, bledomodrej alebo červenej farby.

Pastelové farby sú istota

Šaty na svadbu a, vlastne, akékoľvek šaty na akúkoľvek príležitosť, by mali byť v takej farbe, aká sa vám páči, v akej sa cítite dobre a aká vám pristane. Čo sa týka šiat na svadbu, výstražný prst zdvíhame pri bielej a čiernej farbe. Prečo? To nájdete v našom predošlom článku. Ak sa však cítite dobre v modrej, ružovej, červenej, či akejkoľvek inej, neváhajte a vyberte si na amando.sk šaty v tejto farbe. Ak sa však neviete rozhodnúť pre to, akej farby budú vaše šaty na svadbu,  pastelové farby sú naozaj istota. Sú lichotivé, jemné, elegantné a ženské.

Jednoduché vzory 

Ak sú vašimi obľúbencami šaty bez vzorov, môžete tento bod úplne ignorovať a vyberte si na amando.sk jednoduché bezvzorové šaty. Či už to budú puzdrové, alebo voľné šaty doplnené opaskom, budete určite vyzerať úžasne! Ak sú tu však dámy, ktoré bez vzorov na šatách ani nevyjdú z domu, radíme vám, aby ste to so vzormi neprehnali. Jednoduché vzory sú zárukou toho, že budú vaše šaty na svadbu pôsobiť dôstojne, elegantne a zároveň zmyselne a sofistikovane. Či už pre svoje šaty na svadbu zvolíte jemné kvetované vzory, geometrické vzory, pásiky, či bodky, na amando nájdete tie najlepšie!

Pohodlie nadovšetko

Aj keď si vyberáte šaty na svadby, aj vtedy platí, že musíte pozerať aj na svoje pohodlie. V šatách, ktoré si pre tento deň vyberiete, strávite celý deň a pravdepodobne aj celú noc. Po obrade sa dobre najete, a potom, ak ide o tradičnú svadbu, pretancujete celú noc. V tejto uvoľnenej atmosfére je pocit stiesnenosti a nepohodlia to posledné, čo by ste chceli. Pri výbere šiat teda myslite aj na to, že sa potrebujete cítiť dobre a že potrebujete na šatách v oblasti bruška aj pár centimetrov navyše. Hoci za bežných okolností vám môžu obtiahnuté šaty sedieť ako ušité priamo na vás, šaty na svadbu by ste mali zvoliť o trošku voľnejšie, ako si vyberáte zvyčajne. Nebudete sa po výdatnej svadobnej hostine hanbiť zdvihnúť spoza stola, ani nebudete neustále kontrolovať, či vám netrčí nejaký faldík navyše. Nehovoriac o tej super tancovačke, čo vás čaká – vo voľnejších šatách sa zabavíte dosýta, nebudete sa potiť a bude sa vám dobre pohybovať.

Ak by vám naše rady pri výbere šiat nestačili, napíšte nám správu a my vám s veľkou radosťou vyberieme šaty na mieru, podľa vašich požiadaviek. Najlepšie šaty na svadbu totiž nájdete práve na amando.sk.

 (166)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla