close

Šaty - Leto 2019

 (130)  

Leto je už v plnom prúde a my veríme, že ste naň boli dobre pripravené so svojím šatníkom aj vďaka našim predošlým článkom. Poradili sme vám, aké šaty si určite pre leto 2019 zaobstarať. Ak ste dali na naše rady, určite sú teraz vaše šaty top témou medzi vašimi priateľkami a môžete sa hrdiť dokonalými letnými outfitmi. Ak ste si však ešte stále nenašli to pravé „orechové“ pre vaše dlhé teplé letné dni, prinášame vám krátky prehľad toho, aké letné šaty aktuálne letia. Ak niektoré z týchto kúskov ešte nepatria do vášho šatníka, neváhajte ani sekundu: navštívte náš e-shop amando.sk a nakupujte tie najlepšie letné šaty z pohodlia domova.

 

Bodkované šaty

Toto leto sa to bodkami len hemží. Bodkované letné šaty sú svieže, dievčenské a dajú sa nosiť na ležérny štýl i elegantný štýl. Bodkované šaty sú jednoducho letný must-have produkt.

Najlepšie letné šaty na amando.sk

 

Zelené šaty

Zelená farba je trendom tohto leta. Či už sú to jednoduché zelené šaty bez vzorov, neónovo zelené šaty, alebo zelené kvetované šaty, vo všetkých zahviezdite a upútate pozornosť. Zelené šaty sa hodia všade – do práce, do mesta, na nákupy, na prechádzku do parku i na dovolenku.

 

Jednoduché biele šaty

Biele šaty z ľahkých materiálov sú ideálom pre horúce letné dni. Biela nepriťahuje slnko a vzdušné materiály príjemne osviežujú vaše telo. Navyše vyzerajú veľmi elegantne, sviežo a chic.

 

Maxi šaty

Maxi šaty sú letným hitom už po niekoľký rok v poradí. Na letné večery v meste, či na pobreží mora sú ako stvorené. Na výber máte maxi šaty rôznych vzorov, farieb a štýlov. Maxi šaty sú vo všetkých štýloch také príťažlivé, že je problém až vybrať. Zoberte si preto pre istotu rovno dvoje.

 

Bohémske šaty

Dlhé a farebné šaty. Jednoducho, bohémske. Bohémske šaty sú na leto ako stvorené – ešte viac zdôrazňujú jeho povahu: bezstarostnosť, ľahkosť, divokosť. Ak sa teda chystáte na nejaký festival, alebo inú letnú akciu, neváhajte – bohémske letné šaty čakajú iba na vás.

 

Kvetované šaty

Tak toto sme ani nemuseli písať. Kvetované vzory idú ruka v ruke s letnými trendami a nie je to teda nič prekvapivé. Stačí si len vybrať tie vaše vysnívané.

 (130)  

Váš komentár bol úspešne odoslaný. Ďakujeme za komentár!
Zanechať komentár
Opíš text alebo čísla